Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell minden áron ragaszk...

Miért kell minden áron ragaszkodni ahhoz hogy az élet igazságos abszolut mértékben?Miért kell kitalálni karmát és egyéb belemagyarázásokat?

Figyelt kérdés
Amikor cáfolom miért kell azt mondani hogy ez nem cáfolat miközben a saját életem történései a bizonyiték hogy nincs abszolut igazságosság?Én számomra nincsenek illuziók tudom hogy nem igazságos az élet abszolut mértékben ennek ellenére én saját magam az igazságosság elve alapján cselekszem mégha sok helyen nem is az van a világban.Persze lehet mondani szembe az árral de azért vannak jópáran rajtam kivül de ha nem is lennének akkor is helyesen teszem.Ugyanis nem attól lesz jó valami feltétlen hogy sokan követik.Attól hogy az élet nem igy müködik te a saját környezetedben élhetsz eszerint és alakithatod ugy a dolgokat hogy ellensulyozd(élet=sok rajtad kivül álló dolog,amihez ebben az esetben tilos hozzárontani magad)
2020. nov. 23. 20:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Sose ghostingoltam .érdekes velem beszélve meg rengetegen.nesze neked igazságosság.és nem nem zaklattam senkit egyszerüen gerinctlenek voltak mielőtt jönne a tipikus duma hogy biztos az én hibám hogy ghostingolt.ha sose ghostingoltam akkor hogy érdemelnék ghostingot?ha zaklatnék az letiltana pl.de tegyük fel van ilyen viselkedés oké de én nem tettem ilyet sose.
2020. nov. 23. 20:46
 2/3 A kérdező kommentje:
-elve
2020. nov. 23. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell feltétlen, hogy mindenki ugyan azt mondja? Te mond azt továbbra is, hogy az élet igazságtalan, aki meg azt akarja, mondja azt, hogy igazságos... A te életedben, a te tapasztalataiddal neked van igazad, de más a saját életében tapasztalhatta másként is. Nem kell egyerértenie senkinek senkivel
2020. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!