Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy érettebbne...

Mit csináljak, hogy érettebbnek nézzek ki, nem legyek ilyen "kislányos"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is 19 éves vagyok, nem sokára 20, sajnos én úgy látom, hogy a velem egy korba lévők, sőt sokkal fiatalabbak is,sokkal érettebbnek néznek ki nálam..

Sajnos sok fiútól is megkaptam, hogy én nagyon kislány vagyok még, kislányos a viselkedésem, kinézetelem stb...

És sajnos igazuk is van, én is annak gondolom magam, én is látom hogy nalam sokkal fiatalabbak is sokkal érettebbek külsőre is és belsőre is, nekem fogszabályozóm van még, ami még plusz rátesz egyet a dolgokra szerintem, nekem nem tetszik, szerintem nem áll jól, egyébként önbizalmam van,legalábbis régebben volt mostanaban már inkabb nem jellemzo, szerintem az is tok cink, hogy majd 20 evesen még szűz vagyok, egyszerűen félek attol is...

Tudom,hogy gáz vagyok de nekem már ötletem sincs mit tudnék csinalni..

Szerintetek?



2020. nov. 24. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan személyek még rajtad kívül, akik későn érő típusok, ezzel egyáltalán nem vagy egyedül.


A fogszabályzótól nem leszel gyerekesebb... és az, hogy még szűz vagy az se ciki szerintem...


Ne másokhoz hasonlítgasd magad, hanem érezd jól magad a bőrödbe, legyél önmagad!

2020. nov. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül nehéz lenne megmondani. Hordj más ruhákat.
2020. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Idosebbek kozott keresgelj. A 30-35-on feluli ferfiak egy resze rajong az ilyenekert,mint te.

Online tarskereson ismerkedj. Meglatod,h semmi valtozassal is szep szamban akad pasi komolyra es komolytalanra is.

2020. nov. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is adhatna valaki életmód tanácsokat.

22F

2020. nov. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mit szeretnél tudni?
2020. nov. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Mellimplantàum
2020. nov. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Szerintem nincs ezzel semmi baj, én a másik véglet vagyok, túl hamar tapasztaltam meg a felnőttek világát, de ezt gyerek lélekkel nem tudtam feldolgozni, szóval néha örülnék, ha nem így alakult volna és maradhatnék ártatlan gyerek. :D


Csak a fiúk miatt ilyenben ne változz, szerintem sokan örülnének neki, ha a barátnőjüknek nem ők lennének a századik partnerei, vagy ha olyan lány lenne mellettük, aki az egyszerű létezésével kizökkenti őket a szürke, felnőtteknek való mindennapokból. :)


Ha magad miatt akarsz változni, akkor külsőre viszonylag egyszerű, veszel pár bandás/zenés pólót, amit szeretsz, a rózsaszín, szűk "gyerekes" cuccaid elajándékozod, nadrágot hordasz szoknya helyett, hátitáska helyett oldaltáskát vagy tornazsákot hordasz magadnál és kész is van a szett. :D Sok lánynál a hajuk is rátesz egy kicsit, hogy kislányosnak tűnjenek, mert úgy hagyják ahogy még az anyjuk levágta nekik alsós korukban és max centiket vágatnak le belőle néha, mondjuk szerintem szép a derékig érő haj, de egy kis festék néhol nem árt senkinek. :D


Belsőre így ismeretlenül nehéz tanácsot adni, mert nem tudom mi tesz kislányossá szerinted, szóval csak annyit tudok írni, hogy a tapasztalás az ami változtatni fog mindenen. Ahogy jönnek majd a kapcsolatok és ezzel együtt a (micro és macro) csalódások, úgy kopnak el egyre jobban a gyerekmesék amikben addig hittél, mint pl. a szőke herceg vagy az örökké tartó rózsaszín köd.


Amúgy ha gondolod beszélhetnénk, néha jól tudna esni egy beszélgetés valaki olyannal akit még nem rontott el a világ. Fiú vagyok, de csak barátkozni akarok, van barátnőm. :D

2020. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csóró kérdező mennyi levelet kaphatott most:DD

Egyébként maradj mindig ilyen, csak a munkahelyeden legyél határozott és ne gyerekesen hozz döntéseket az élet néhány területén. De a munkádon kívül tényleg legyél ilyen, mert az életet élvezni kell és merni meglépni/kipróbálni dolgokat.

Hidd el idősebben a te személyiséged aranyat fog érni, mert 30 felé haladva mindenki elkezd besavanyodni, pláne azok akik már most érettnek néznek ki és úgy is viselkednek. A kinézetről meg ne is beszéljünk, minden csaj irigy lesz rád, hogy 30 évesen semmi ráncod nincs és 20-nak nézel ki.


Ó és egy nagyon jó tanács, hogy ne használj sminket az érettebb kinézethez, mert akik sminkeltek sokat, azok idősebb korukra nélküle szépen fogalmazva is gusztustalanul néznek ki:DD

2020. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem használok sminket amúgy sem! :D
2020. nov. 24. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy gáz vagyok de nekem már ötletem sincs mit tudnék csinalni.."

Sztem nem kéne semmit. Azt nem értem, az exem kislányos volt, és simán tudott magának barátot szerezni, mert a cukisága és édessége nagyon vonzó volt. Nálad nincs ez a tapasztalás?

Egyébként meg egyértelműen, csak ruhákat tudsz váltani, meg a viselkedésen. De ha nem természetből fakadóan vagy "érett nőies", akkor nem érdemes erőltetni. Sminket se használnék a helyedben, max. ha nagyon ki akarsz törni ebből a kislányosságból.

Inkább fogadd el önmagad. Az az egyenes, legjobb út.

2020. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!