Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy 17 évesen...

Miért van az hogy 17 évesen is olyan kislányos arcom van hogy max 13-nak tippelnek?

Figyelt kérdés

Erre még az is rátesz hogy nagyon vékony vagyok és nem valami magas.

A legrosszabb amikor kialvatlan vagyok, olyankor egy 70 évesnek tűnő 13 évesnek látszom. xD

Ennek persze vannak előnyei, kedvezményes belépők 14 év alatt stb, de azért elég frusztráló az,hogy egyes lányok már 13 évesen jóval idősebbnek néznek ki. Na meg a folytonos lekislányozás, a lekezelő beszólások néha (pl, " te honnan tudnád, úgyis egy kis 13 éves vagy"), na meg a megdöbbenő hangvétel valahányszor közlöm valakivel a korom.:(

Van esetleg valaki, aki ugyanezzel a problémával küzd?

Ja meg párkapcsolati téren se valami előnyös. Azok akik interneten írnak rám, elég pedó gyanúsak. Eleve minek írna felnőtt létére valaki olyanra akiről gyanús hogy kiskorú még ha valójában már majdnem felnőtt is a lány.\_🙄_/


2018. okt. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetikád, majd örülni fogsz még neki, ha fiatalabbnak néznek.
2018. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Volt egy ismerősöm aki hasonló gondokkal küzdött, igazából ő inkább előnyként fogta fel. Sokkal több srácnak tetszett, mivel megfogta őket a "cuki" külsejével. Meg kell szokni ezeket a piszkálódásokat és ennyi kb. Ha meg lesz barátod, akkor az ismerőseid úgy is tudni fogják a korod. Amúgy tényleg inkább előny, nekem is épp egy ilyen aranyosabb arcú csaj tetszik, viszont velem egy idős, 20 éves ő is, olyan 15-6nak néz ki, viszont inkább a személyisége fog meg.
2018. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz, mások ölnének érte, hogy fiatalabbnak tűnjenek. 30 éves ismerős csajtól állandóan személyit kérnek, ha cigit vagy piát akar venni vagy lottót feladni. Imádja!
2018. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huhh vigyázz, volt itt egy kérdező, aki azon sírt, hogy 22 vagy hány évesen öreges az arca és amikor leírtam, hogy nekem meg 28 évesen 14 évesére hasonlít, rám támadt, hogy olyan nem létezik - nehogy megtaláljon Téged is :D


A viccet félretéve; ez szimpla genetika.A Te cipődben jártam és járok, a mai napig, ha nem sminkelek, 28 éves létemre tesznek megjegyzéseket, hogy 14 -nek nézek ki. A dohányboltokban elkérik a személyimet ugyanúgy. De 16-17 évesen is megkaptam, hogy 12-nek nézek ki.


Most már hidegen hagy, de a Te korodban borzasztóan zavart, kirázott a hideg, ha a korom szóba jött; a megbotránkozás, hogy "Tényleg ennyi idős vagy? Hát pedig 12-nél nem nézel ki többnek"... mintha kevesebb lennék tőle és értéktelenebb...


Most már olyan szinten nem zavar, hogy semmilyen érzelem nem jön, ha erre rákezd valaki. Azért, ha valaki már nagyon, de nagyon meglepődk és rugózik a témán 5 perce, akkor megjegyzem, hogy "17 évesen néztem ki kb 12-nek, most 14-nek, szóval lassan öregszem... de majd előnyömre válik ha 50 leszek" és ennyivel le is zárom.


Az én Édesapámmal ugyanez volt, ő 30-35 között kezdett a korához képest kinézni.

2018. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én 18 évesen kb. 30-nak nézek ki. A korombeli srácok le se sz*rnak. Viszont a 60 év körüli öreg papókat nagyon vonzom, sajnos. Most gondolj bele, melyik a rosszabb? Ha fiatalabbnak nézel ki a korodnál vagy ha olyan idősnek tűnsz (ilyen fiatalon), hogy még a korodbeli fiúk is úgy köszönnek neked "Csókolom".
2018. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!