Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy csajnak tetszik egy...

Ha egy csajnak tetszik egy pasi de a pasi azt mondja neki,hogy jobbat érdemel nála és aztan miért kérdi hogy nem érti miért nem mutatta valahogy a csaj,hogy neki tetszik? Ha a pasit nem érdekli, minek akarja tudni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi? Ennek fussunk neki mégegyszer így késő este...


Amúgy valszeg mert mégsem közömbösek az érzések, vagy korábban nem volt az

2020. nov. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta barátként tekintett rám de attol még én megvallottam az érzeseimet mire ő azt mondta jobbat erdemlek nala aztán irta,hogy utálja nem erteni vagy tudni a dolgokat. Erre megkérdeztem miről beszél es azt mondta hogy akkor miert nem mutattam ki és megkérdeztem tőle miért kellett volna, amire nem válaszolt és erre lennék kíváncsi,hogy miért érdekli.
2020. nov. 24. 01:54
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Valszeg ha kimutatod másképp alakult volna. Én a jelenlegi "páromnak" mondom ezt egy hónapja, hogy miért nem mondta hamarabb, hogy szeret, mert azzal elkerültem volna a két kapcsolatot, amibe előle menekültem és nem voltam boldog. Lehet érzett valamit irántad korábban, és most tudni akarja, hogy mit rontott el, miért nem merted hamarabb elmondani.


Vagy egyszerűen csak kíváncsi hogy miért nem mondtad el bármi mögöttes tartalom nélkül.

2020. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért nem tudom mit gondol mert aztan azt irta,hogy előbb pontot tudtunk volna rakni a végére vagyis ez azt jelenti hogy akkor többé nem beszélt volna velem?
2020. nov. 24. 04:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, alap lerázós duma. Nem kellesz neki, de megsérteni sem akart, mert azért kedvel. Jobbat érdemelsz nálam, na persze.
2020. nov. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen már, nem jössz be neki "úgy" , de azért még téged von kérdőre, hogy miért nem mutattad előbb a vonzalmad? Szerintem örülj neki, hogy nem lesz ebből semmi. Még érezd magad szarul.

Én itt ábrándulnék ki belőle. Ha van egy barátom aki iránt kicsit többet érzek iszonyú bátorság elmondani, legalábbis anno nagyon féltem kimondani, mert jól megvoltuk és féltem, hogy tönkremegy ez a jó viszony.

2020. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 ös ha nem akarja megsérteni akkor nem hazudik neki.az még nagyobb sértés.
2020. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6-os: Nem,az előtte volt mikor nem tudott róla,hogy nekem tetszik. Most pedig azt mondja,hogy gondolkozik.
2020. nov. 24. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Inkább kegyes hazugságnak mondanám.
2020. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én beszéltem már ilyet lányokkal, és nem lerázni akartam őket. Jó volt a társaságuk, kedveltem őket de nem akartam kihasználni egyikőjüket sem. Ezért mielőtt tovább gondolják elmondtam, hogy jófej, de nincs vonzalom. Van, akivel mai napig jóban vagyok. Ha valaki gerinctelen akkor igen lerázós duma. De egy normális srácnál ne láss mögé többet.


Ha pedig gondolkodik az lehet jó is meg rossz is. Mert lehet azon gondolkozik, hogy megérsz-e mégegy esélyt aztán hátha jobban megkedvel, de gondolkozhat azért is, mert kedvelt de lemondott rólad erre jössz utólag azzal, hogy már pedig te szereted..

2020. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!