Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az aki beszél magában...

Ki az aki beszél magában mondjuk otthon egyedül. És ki az aki emberek között is beszél magában?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Szoktam egyedül magamban beszélni
Szoktam magamban beszélni emberek között
Nem szoktam magamban beszélni
46 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%
Szoktam magamba, leginkább ha a kádban ülök és fürdök.
2020. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

természetes, hogy valaki "motyog" magában...ez többnyire elfojtott káromkodás, vagy valami hasonló...

ha mások is hallják, egy idő múlva akár dilisnek is mondhatják a háta mögött(pedig nem az)...


szerencsére a hétköznapi, mindenkivel előforduló magában beszélés nem olyan vészes, főleg azért, mert tényleg csak akkor tesszük, ha egyedül vagyunk

(ha valaki egyedül ül a kocsijában, ott bizony észre sem veszi amikor keres valamit az orrában, vagy hangosan beszól a másik autósnak/gyalogosnak, és bizony hatalmasat szellent...majd csodálkozva felkiált, -óóó...aztamindenit ...

2020. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szoktam magamban ha egyedül vagyok "de hülye vagyok ezt most miért ide tettem" "most mit is akartam a hűtőből? ja megvan!" "na ezt még kivisszük azt megvagyunk" -szóval többesszámban is néha :D

Amióta babám van, ráfogom, hogy neki mondom :)

2020. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Sokszor beszélek magamban, ha egyedül vagyok, sokkal jobban tudok koncentrálni arra, amit éppen csinálok.

De ez azóta jött elö, amióta nyelveket tanulok, nagyon jól lehet beszédet gyakorolni más nyelven, ha "közvetítem", hogy éppen mit is csinálok.

2020. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég durván tolom, olyan vagyok, mintha telefonálnék valakivel vagy egy másik emberhez beszélnék, de nagyon hangosan, órákon át. Olyan mintha skizofrén lennék xd Szüleim féltenek is.
2020. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják nem gond ha valaki magába beszél. Akkor van a gond ha mondjuk a virág visszaszól
2020. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!