Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondol magában egy olyan...

Mit gondol magában egy olyan ember, aki éppen focizik, vagy egyedül dobálgatja a kosárlabdát?

Figyelt kérdés
sport,mozgás

2016. márc. 5. 14:16
 1/2 anonim válasza:

Nyilván van vele valamilyen célja.

Engem az utóbbi sport érint. Én fejlődési célzattal szoktam egyénileg dobálgatni, esetlegesen edzeni. Van aki pusztán csak kedvtelésből. Hogy ez örömöt okoz-e? Akkor jó ha igen. Élvezni azt amit csinálsz a legjobb dolog. Én amikor kosárlabdázom egyedül úgy érzem fejlődhetek, ér valamit amit csinálok és magamnak szeretnék bizonyítani. Csak addig teszem ezt amíg élvezem.

Sokan azért választják a magányos labdázást, mert sokkal jobban tud koncentrálni, kipróbálni olyan dolgokat amit társaságban nem akar vagy nem mer, azzal az adott sporttal kapcsolatban. Ennek mentális oldala van. Néha jót tesz ha egyedül csinálja a dolgát az ember.

Csapatsportok esetében ez érdekesen néz ki, de szerintem mindenki aki erre vetemedik elszántan fejlődni akar vagy csak pusztán így érzi magát jól.

2016. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is leginkabb a gyakorlás miatt szoktam egyedul dobalgatni.

Ha olyan helyen vagyok, neha zenet is hallgatok melle, igy meg jobb :)

Sokkal jobban porgok a zene hatására

2016. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!