Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki utálja az...

Van itt olyan, aki utálja az embereket? És miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert csak saját magukkal foglalkoznak, nincsennek tekintettel a környezetükre.

Főleg azokat utálom akiknek gyerekük van. Na azok tényleg azt hiszik hogy körülöttük forog a világ. Legundorítóbbak.

2020. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
A gondolkodni keptelen, primitiv aljas csocseleket gyulolom, akik a sikertelen eletuket masokkali gonoszkodassal probaljak kompenzalni.
2020. nov. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Girlll3 ***** válasza:
15%
Mit lehet azon a véleményen lepontozni, hogy miért utàlom az embereket? Csak nem magatokra ismertetek?
2020. nov. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaznék, hogy utálom az emberek 60%-át. A maradék 40%-kal nincs gond. Akadnak jó emberek, csak ők vannak kevesebben. :)


Azért, mert nagyon sokszor tapasztaltam azt, hogy céljaik elérése érdekében bárkin átgázolnak, feneket nyalnak, kétszínűsködnek, esetleg intoleránsak, egyáltalán nem fogadják el XY-t, aki egy kicsit is kilóg a sorból.

2022. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
+esetleg irigykednek, kéretlenül is beleszólnak más életébe, pletykálkodnak
2022. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem utálom az embereket, mert nem igazán tehetnek róla, hogy olyanok, amilyenek. Én az életet utálom. A legtöbb ember valami nehézséggel küszködik, amikor ezt mondja, de ez nekem nem egy élethelyzet, ez a filozófiám. Erről a sok igazságtalanságról, szenvedésről, értelmetlenségről, ami a világban van, nem az emberek tehetnek, hanem ilyen a természete magának az életnek. Épp úgy, ahogy a ragadozó megöli a prédát, ahogy az akác felkúszik a mellette lévő fára, pusztítva azt, mi is ugyanígy pusztítunk minden mást és egymást is. De nem hibáztatjuk a többi élőlényt, mert azok ugyanúgy csak élni akarnak, a saját szenvedésüket próbálják minimalizálni. Az ember is ugyanígy tesz. Ez az élet csapdája, ilyenek a játékszabályok. Próbáltam másképp látni, de szerintem ehhez nem lehet pozitívan hozzáállni, ha egyszer már megkérdőjelezte magában az ember az "élet csodáját".
2022. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű. Aki az emberek negatív tulajdonságaira fókuszál állandóan, az utálja, aki a pozitívakra, az szereti őket.

Pedig az emberek ilyenek is, olyanok is. Helyzettől (jelen és múlt) függ csak hogy ki milyen éppen.

Mindenkiből előhozható a szent is és az ördögi is.

2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!