Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja az embereket?

Más is utálja az embereket?

Figyelt kérdés

Már szinte csak a nagyon szigorúan megválogatott baráti körömet tudom elviselni.

Ahova csak megyek mindenhol büdös pronyó csőcselék primitívségét kell tolerálnom.

Ma este. Győr külvárosa, áltagos környék, Lidl.

Bemegyek, kenyér osztály, jól szituált anyuka és csemetéje tömik a pofájukba a tökmagos pogácsát, egy másik a kezükben, gondolom azt is elmajszolják amíg az üzletben lesznek. Kicsit arébb helóvin tököt emel ki a kiscsávó a nagy papirdobozból de nehéz neki elejti, széttörik. Anyukája körülnéz és mondja neki, hogy gyere menjünk.

Pénztárnál sor, beállok. Bemondják, hogy megnyílik egy új pénztár. A sor legvégén álló nő már a gongra sprintel a megnyíló pénztárhoz, egy pronyók is a legvégéről. Aztán amikor felvette az első poziciót, kaján vigyorral a képén nézeget hátrafelé - így lesznek az utolsókból elsők - aki ugye élelmes. Sorra kerülök, pénztároscsaj húzza le a cuccokat, közben egy kolléganője aki már végzett utcai ruhában megy el mögötte és pár méterről mondja neki, hogy mosolyogj, mért nem mosolyogsz, na van rá okod mosolyogj. Ezt természetesen a vevők füle hallatára.

Megyek ki a boltból, a tolóajtó túloldalán velem szemben áll egy fickó munkásruhában, fogai hiányosak, egy doboz sört bont fel éppen. Amikor elhúzódik az ajtó éppen akkor fut ki a hab amit ő próbál leszürcsölni de persze a nagyja folyik le a kezén, a ruháján a cipőjére, közben úgy röhög mint egy elmebeteg, 1 méterrel a kijárattól, a kifelé jövő emberekkel szemben. Komolyan egy zombifilmben éreztem magam végig. Alig vártam hogy beüljek az autóba és egyedül lehessek.


2017. szept. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
*jav. 8.sor: egyéb pronyók is a legvégéről.
2017. szept. 20. 20:20
 2/51 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezi ezt egy mindenben tökéletes ember. Túl sokat foglalkozol mással, mint magaddal....
2017. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Tyűű, te vagy aztán egy negatív :D Nem baj, kellenek az uszítók!
2017. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Nabammeg, idáig követett egy.
2017. szept. 20. 20:24
 5/51 A kérdező kommentje:
Mégegy.
2017. szept. 20. 20:24
 6/51 A kérdező kommentje:
Hát végülis gondoltam, hogy itt is ugyanazok a büdösszájú, fogatlan prolik írnak majd.
2017. szept. 20. 20:25
 7/51 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de nagyon negatív vagy. Az élet nem fekete-fehér.
2017. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

7

Aki nem annyira toleráns, hogy ezeket a dolgokra mosolyogva nézze végig az negatív?

A suttyóságnak nem tudok örülni, és elborzaszt, hogy az emberek nagy többsége ilyen mint amiket említettem.

2017. szept. 20. 20:32
 9/51 anonim ***** válasza:

LOL :D


IGEN ! KIB A SZ OTTUL IGEN !!! :D

2017. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%

nagyon negatív és rosszindulatú vagy, emellett pedig láthatóan boldogtalan is, tehát mégis te csinálsz valamit rosszul, nem?

fogatlan prolizz le bátran, igaz, hogy egy amerikai egyetemen doktorálok, és több mint 40 országban jártam, akkor is ez a véleményem. Nyilván te mindenkinél tökéletesebb vagy, meg a gyerekeid sem fognak pogácsával morzsázni, meg szürcsölni soha, különben kapnak a mocskos pofájukra a felsőbbrendűség ostorával. Ha ennyivel mindenki fölött vagy az Aldiban, akkor járj a Kisfaludyba tapast rágcsálni, vagy a fene emlékszik már mi Győr gasztro csúcsa.

2017. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!