Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon régimódi vagyok?

Nagyon régimódi vagyok?

Figyelt kérdés

-Zavar hogy a tömegközlekedésen nem beszélgetnek az emberek ha nem a telefonjukat nyomkodják.

-Nem szeretek tv-t nézni, nem látom értelmét.

-Folyton teázom, és nagyon tetszenek a régi korok ruhái.

-jobban szeretek elbeszélgetni, mint azt hogy a velem szemben ülő személy elkezdje nyomkodni a telefonját. Egyszerűen idegesítő.

-Nem cigizem, nem iszom egyszerűen sosem próbáltam őket és undorodom tőlük.

-A csillagok nézése teljesen elbűvöl.

-Az esti séták megnyugtatnak.

-Nem úgy gondolkodom a párkapcsolatról mint a korosztályom.

-Imádok olvasni. Minden mennyiségben!

És ilyesmik párom szerint igazi kincs vagyok.

De szerintem ezek nem furcsák vagy igen?


2020. nov. 25. 06:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen átlagos dolgokat írtál. Én mondjuk az első 2 pontot nem értem. Miért kellene vadidegen embereknek kötelező jelleggel beszélgetniük egymással a buszon? Én nem szoktam a telefonomat nyomkodni, de akkor se érdekel, hogy pl. a mellettem ülő öregasszony akciósan vette a csirkefarhátat. A tv-ben meg nem csak az RTL és TV2 létezik, vannak igényes műsorok is.
2020. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

"párom szerint igazi kincs vagyok"


Bár lehet, másra gondol, erre Pesten ezt szerelmespárra mondjuk.

2020. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi régimódiság nincs benned. Egy aranyos, cuki, átlagos lány lehetsz, azzal idegesítő hendikeppel, hogy nem hagysz nyugodtan utazni embereket a buszon. :D A párodnak meg szép, hogy egy kincs vagy, minden egyes férfinak a saját párja egy kincs (jobb esetben).
2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

13


Persze hogy nem szól rá a párja, hiszen nála van az "összes" p.unci :D :D


(bocs nem tudtam kihagyni)


Amúgy tuti idegesítő hogy ismeretleneket zaklatsz a buszon...de annyi baj legyen majd egyszer elküldenek melegebb éghajlatra és megunod :D

2020. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanolyan vagxok mint te, kerdezo, de ez a buszon mindenki mindenkivel dumaljon dolog tenyleg hulyeseg.
2021. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!