Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire régimódiak/egyszerűek az emberek?

Figyelt kérdés
Nem kell liberálisnak lenni nem azt mondom, de jó hogy nem megyünk vissza a középkorba. Minden ami új az hülyeség, gondolok a mobilra, számítógépre stb. Én 20 vagyok és általában a 30 fölöttieknél tapaszalom ezt a mentalitást.

2019. febr. 28. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit mondanak a számítógépekre?
2019. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nehezen hiszem el. 33 vagyok kb első generéjsön aki felnőtt a gépekkel és mindenki használja szereti, még a 60 feletti édesanyám is. Tehát miről is van szó? ;))

Persze egy két számítógép ellenes biztos van, de elenyésző vagy nem feltűnő. Neked így jött ki a lépés.

2019. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

34 vagyok. Okos oraval (oke fitbit) 2 szamitogep egy laptop 3 tv, iphone max, meg a k.va vizes palackom is okos. Meri mennyit iszok es emlekeztet hogy igyak


Biztos van aki nem szereti az ilyen okos kutyuket de nem az az altalanos


U.i.: no vagyok

2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azért kérdezem, mert 31 vagyok, én is értek a gépekhez, apám is. A 28 éves húgom segghülye hozzá, mert nem érdekli.


De az 50-es munkatársaim is online intéznek mindent.

2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ez Mucsaröcsögén így van, de városban biztos nem. És a városok tartják el a falukat, nem fordítva.
2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hát én pont mucsaröcsögén (falun) lakom, itt így van.
2019. febr. 28. 19:21
 7/7 anonim válasza:

Mert közeleb állnak a természeti felfogáshoz.Az idegenkedés egy ösztönös reakcio:minen, minden UJ egyben MÁS is,és ezért veszélyes.Évezrdes reflexek.


Különben:tartsuk szárazon a puskaprt!Mi van egy katasztrofa esetén?Hová sikonganának fát vágni nem tudo,önfenntartás önvédelm MINIMÁLIS képességével sem rendelkezö emberek?..


Orditanának:"Csináljon vmár valaki valamit" A leg kiszolgáltaottabbak a 30 alttiak ,lennének.

Tehát:okos alkalmazás az ujnak,de nem életvitleszerú bunko-fón ba bujás,/látjuk naphossat/amellett a az önellátás önvédelem fenntartása,férfiasság ,és a nyers természesség fenntartása arra az idöre amikor nem nyunyok vékony számitogépes matatásra szoktaott vékony ijjai,henm önmagát -családját- házát- hazáját megvédeni képes zord és masculin férifak ereje lesz mérvadó.és egyben élet fenntarto.

2019. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!