Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ígérget a sok szakember...

Miért ígérget a sok szakember össze vissza?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem ezeket a szakmunkás embereket, festő, víz gázsszerelő stb.

Könyörögni kell mindegyiknek, hogy kijöjjenek, össze vissza ígérgetnek, holnap megyek, nem jön, majd csak pénteken megyek nem jön, majd hétfőn megyek nem jön, telefont nem veszi fel.

Rendszeresen van ilyen problémám az összessel.

Ha valami munkát nem akar vállalni, akkor mondja azt, hogy bocsi nem tudom vállalni, keress mást?

De miért kell hitegetni?

Miért nincs akkor egy határidőnaplójuk, amiből tudja hova kellene neki menni.

Nem ingyen jönnek, elkérnek 10 perces munkákért 10-20 ezer forintot. Akkor mi a probléma?

És ezzel nem csak én küzdök hanem a legtöbb ismerősöm is. Nem kell a pénzt vagy mi?


2020. nov. 26. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont fordítva.

Így is van egy csomó munkájuk, de a te pénzedet is fogni akarják, úgy hogy ígérgetik hogy téged is beszorítanak valamikor. Telhetetlenség.

2020. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert más, mégtöbb pénzt ígér, ha inkább oda megy ki, és nem hozzád.

Kevés a szakember, megtehetik, hogy válogatnak.

2020. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezért nem értem, miért nevezi a munkásokat butának és olcsónak Dobrev K. Annyit kérnek, amennyit akarnak, és még abból is tudnak még többet kihozni, úgy, hogy minden munkát elvállalnak, megnéznek, árajánlatot adnak, előleget vesznek fel, kis részletekben végzik a munkát, és mindig kérik az elvégzett részfolyamat árát. Két részlet között gyakran újabb munkákat vállalnak, abból is egy kicsit elvégeznek, elkérik az árát, addig a másik várakozik. Így lehet a sokból még többet kihozni.
2020. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú, de már lassan oda jutok, hogy kívánom hogy legyen az mint 10-12 éve, hogy ültek otthon munka nélkül évekig..
2020. nov. 26. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:12


Hol és mikor nevezte őket butának? Őszintén érdekel.

2020. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Majd fordul még a kocka megint remélem!!

Mert már elegem van az összesből.

Kifizetek nekik egy vagyont persze számlát nem ad, zsebre megy minden, de még nekem kell könyörögni, és 15-20* telefonálni, hogy nem e jönne, meg várom a megbeszélt időpontban 2 naponta, és egyszer se jön, azért sietek haza....

2020. nov. 26. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer (!) okozott kárt egy vízszerelő - azzal, hogy direkt kértem tőle számlát (az áfa kifizetését is vállalva) és csak azért sem hozott számlát. Azóta más villanyszerelővel dolgoztatok, - mert a pofátlanságnak is van határa! A kérdésedre válaszolni érdemben nem tudok, de velünk is húzta már meg légkondis, hogy szórakozott. Más végezte el helyette a javítást, - a fickó adatai pedig mentek a levesbe. Nem fogok könyörögni senkinek - még akkor sem, ha hiányszakma az, amiben utazik!
2020. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Megtehetik, mert kevesen vannak. Senki nem akar kétkezi munkát végezni. Sokan lenézik a munkásokat, és ez így üt vissza.
2020. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7. hsz.: Helyesbítés: értelemszerű, hogy a cserejátékos is vízszerelő, - csak valamiért elkalandozott az agyam. Elnézést a bakiért!
2020. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Túlvállalják magukat, de jobban jellemző, hogy;

2, Az általuk piszlicsáré, kevés manikát hozó feladatokat nem szívesen vállalják be ezen szakemberek.

Dühítő, mert akkor miért vannak?

2020. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!