Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék felismerhetetlen?

Hogyan lehetnék felismerhetetlen?

Figyelt kérdés

Anno a szomszéd házban lakott egy srác. Én sohasem szimpatizáltam vele, a nővéremet meg engem mindig elhívogatott, zaklatott perverz üzenetekkel.

Kb. 2 éve felszívódott az egész családjával együtt, a városban sem láttam.

Mostanában minden nap találkozok a legjobb barátommal, és este, fél8kor indulok haza. A héten nem volt olyan nap, mikor ne jött volna velem szembe.

Most el akar hívni valahova de én nem vagyok rá vevő, meg is írtam neki, hogy bocsi de nem. Félek, ha megint szembe jön miként kéri rajtam számon. Nem egy nyugodt ember.

Csodálkozom rajta hogy felismert, 2 év alatt a testalkatomtól kezdve a hajamon át mindenem megváltozott. Hiába van ez a maszkos időszak, még ígyis rámismer. Tippek hogy ne legyek feltűnő? Ha esetleg fekete kabát helyett fehéret veszek, és nagyon kisminkelem a szemem (nem nagyon hordok sminket) működhet?



2020. nov. 26. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kabátot tuti cserélnék.

maszkon kívül meg valami sapka, lehetőleg baseball, és lehajtott fej

nincs más útvonal?

2020. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, 3, abból 2 kilőve. Még van egy, de akkor (esetleg) a hátam mögött jönne. Úgy nem hinném, hogy megismer, amúgy is gyorsan közlekedek :D
2020. nov. 26. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem menekülj előle Nicaragua-ba.
2020. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg jó szolgálatot tehet egy camping fejsze. :)



Komolyra fordítva a szót:

Bombeer dzseki, - ami kifordítható. Ajánlott a túlzottan egyéni, rikító színek kerülése.


Váltásokban hordott, különböző fejfedők, - élen a baseball sityakkal, aminek a simlédere jó szolgálatot tehet.


Hajviselet rendszertelen változtatása.


Ha többféle lábbeli áll rendelkezésre, váltásokban hordjad azt is, - a lábbeli az, amit ritkán csereberélnek az emberek és hiszed vagy sem, egy tömegben is ez az egyik legbiztosabb ismertetőjel, amelyről fel lehet ismerni valakit. -Ez visszafelé is működik: ha lehajtott fejjel nézel ki az emberek lábaira a simléder alól, te is meggyőződhetsz arról, hogy köztük van-e a barátod és éppen feléd fordulva áll-e.


Jellegtelen mozgás. -Az embert sok esetben a járásáról, mozgásáról, gesztusairól ismerik fel.


Amennyiben módodban áll, változtass az útvonalon - rendszertelen időközönként.


Ha módodban áll, válassz olyan idősávot a közlekedésre, amikor nem kihalt a környék!


Segíthet az is, ha nem kiszámolható előre, hogy mikor jársz arra, ill. egyedül vagy-e mindig.


Végszükség esetén pedig dobd fel a hangulatot egy váratlanul adagolt slukk paprika-spay-vel! Ezzel azonban vigyázni kell!

1. Elvehetik tőled és ellened is fordíthatják, - tehát nem az a megoldás, hogy olyan erős hatásfokú spay-vel rohangálsz a zsebedben, amelytől a fehérnemű is leég rólad. A célszerűség a fontos, - hogy annyi időre blokkold vele a támadódat, amennyi idő alatt angolosan távozni tudsz.

2. A szabad levegőn járhatsz úgy is, hogy "visszanyal a fagyi", - csak ésszel "locsolkodj"!

3. Önmagában kevés az, hogy spray van nálad! Próbáld ki, hogy miként lehet használni és teszteld le, hogy milyen messzire, milyen sűrűségű permetet garantál - már csak azért is, hogy merd használni, ne csak "harci díszként" hurcold magaddal! Ismerd az eszközt, amit védekezésre szeretnél használni!


A fentiekben leírtak ellenére sem leszel "láthatatlan", de sokat nehezíthetsz az irányodba rosszhiszeműen viselkedők céljainak elérésén!

2020. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg "telefonálhatsz" is...hatha ha latja, hogy beszelgetsz, nem allit le
2020. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Símaszk. Nem fog felismerni meg lehetőleg meg is ijed tőle😂😂😂
2020. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

"Félek, ha megint szembe jön miként kéri rajtam számon. Nem egy nyugodt ember."

Ki nem szarja le, ha idegeskedik?

2020. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!