Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Puzsér Róbert nem tud...

Ha a Puzsér Róbert nem tud énekelni ( hallottam egy adásban, fél oktáv az is felismerhetetlenül hamis) és nem játszik semmilyen hangszeren, akkor hogy jön ahhoz hogy mocskoljon és leszóljon zenekarokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
szerintem ez alapvető dolog hogy valami rálátása legyen az aktuális dologra az embernek mielőtt elkezd kritizálni vagy mocskolódni. Márpedig neki semmi rálátása nincs a zenére. Én sem kezdek el atomfizikusok munkáját kritizálni, hisz nincs meg a tudásom hozzá hogy ezt megtegyem.
2017. júl. 30. 20:54
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
attól még, hogy nem tudok főzni/sütni, nem kritizálhatom az ételt, amit elém raknak?
2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Qrvára nem csípem Puzsért, de speciel most nem értek egyet veled.

Ha én nem vagyok suszter, akkor nem mondhatom meg ha szorít a cipő?

2017. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
kritizálhatod, csak éppenséggel nem az elkészítés módját, illetve annak igénytelenségét. Maximum szubjektív véleményed lehet róla, nem minősítheted a szakácsot, mert lehet annak az ételnek pont olyannak kell lennie. Egyéni ízlés kérdése hogy neked ízlik e vagy sem...
2017. júl. 30. 21:03
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Tudod én postás vagy, abból élek, hogy újságot hordok ki többek közt. Na már most mondhatni ő ad nekem munkát... :D
2017. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A cipő szorítását érezheted, csak éppenséggel az nem a cipő hibája, hisz ilyennek lett legyártva. Nyilván olyan cipőt veszel, ami jó a lábadra, nem pedig a gyártónak írsz, hogy hé, szar a cipőd, mert rosszul gyártod, rossz alapanyagokat használsz, holott lehet a te lábad nem kompatibilis vele, ahogy az ízlésed sem egyes zenékkel.
2017. júl. 30. 21:05
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Valamint eléggé demagóg példát hoztál. Az atomfizika tudomány, nem ízlés dolga. A művészet inkább ízlés kérdése, nem feltétlenül egzakt tudomány.
2017. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi a szóismétlésekért, retard vagyok
2017. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de annyi eszem még nekem is van, hogy eltudjam különíteni, hogy a cipő anyagával vagy a lábammal van-e a baj.


Egyébként pedig Puzsér is egy szabad ember. Lehet véleménye és el is mondhatja, akárcsak te..

2017. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt a legjobb a példa, de egy biztos. Amíg nem tudsz legalább alapszinten zongorázni, egyszerűen nem lesz releváns a kritikád egy billentyűs technikájáról, illetve munkásságáról, hisz fogalmad sincs még csak az alapokról sem... Ahogy mondod, maximum azt tudod megállapítani hogy neked hangtanilag melyik tetszik jobban, de az már az egyéni ízlésedet tükrözi, azt hogy mit szeretsz, nem pedig a másik szakmai tudását. Ennyit erről.
2017. júl. 30. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!