Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14-18 évesek hogy telik a...

14-18 évesek hogy telik a napotok? fiú/lány

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, otthon rohadok a gép előtt egész nap barátaim nincsenek XD hobbym se nagyon...

Szóval délbe felkelek vagy 2 kor, aztán reggeli "rutin" stb

elütöm az időt valamivel 4-5ig, utána meg hajnalig a gép előtt vagyok

és kezdődik előröl, semmit nem csinálok


2020. nov. 26. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én délelőtt általában a digitális óráimon vagyok, délután szoktam találkozni a barátommal, vagy a barátnőimmel, amikor egyik sem akkor olvasok, vagy filmezek/sorozatozom, este vagy a barátommal telefonálok, vagy lolozunk a haverokkal.
2020. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Felkelek 7-8 körül, fürdök, utána leviszem a kutyákat. Ha van online óra, azon részt veszek. Írok, olvasok, tanulok, képregényt fordítok angol tanulás/gyakorlás célzattal, rajzolok, gondolkodok a legjobb barátnőm karácsonyi ajándékán, hogy hogy legyen a lehető legtökéletesebb. Átrendezgetem a szobámat, takarítok, főzök, fényévente megjön a kedvem, hogy filcből plüsst varrjak, gyakrabban pedig ahhoz van kedvem, hogy fessek - feltéve, ha van itthon festővászon.


Délután kutya séta, este mosogatás, söprés, ergo takarítás, utána megint kutya séta.


Nagyrészt gép előtt vagyok, mert gépen írok, digitálisan rajzolok és fordítok, és egy kivétellel olvasok is.


Ja és az említett barátnőn kívül nincs más barátom, vele is csak ritkán találkozok, most a vírus miatt annyit se.


Igaz, már 19 éves vagyok, de 18 évesen is így mentek a dolgok nálam, és azért még annyira nem volt rég az a 18...

2020. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ahogy olvastam már az első 2 választ máris lustának érzem magam :)

Én minden hétköznap résztveszek az online óráimon, amíg tartanak, aztán minden feladatot amit aznap kiosztottak megoldok, legtöbbször délután 2 előtt végzek. Ezek után már tényleg nem csinálok semmi érdemlegest, kivéve hétfőn és szerdán mivel akkor délután felkészítő óráim vannak.

Hétvégenként meg abszolút pihi, barátnőmmel ritkán találkozok, de amikor találkozok vele akkor hétvégén és akkor legtöbbször az egész hétvégét vele töltöm, ilyenkor nem fetrengek az ágyban egésznap.

2020. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tanulok, tanulok, tanulok...


Reggel felkelek 9-kor, online órákat leszarom mert kinek van arra ideje ennyi tanulni való mellett. Aztán éjfél-hajnal 2-ig csak tanulok.


Dehát muszáj is ha eü-be szeretnék tovább tanulni. Aztán tanulás után feljövök ide gyakorira.


Jó éjt

2020. nov. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!