Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a legmegdöbbentőbb,...

Mi az a legmegdöbbentőbb, számodra legelfogadhatatlanabb vélemény, hozzáállás amit itt gyakorin az emberek válaszaiban olvasol?

Figyelt kérdés
Tehát nem 1-1 fura felfogású embertől, hanem ami tendencia, sokak véleménye/hozzáállása?
2020. nov. 27. 19:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Teljesség igénye nélkül:

- a gyereknek nem lehet rossz szava a szülőre, meg a szülő biztos szereti, ha nem b...ta ki a lakásból és ad neki enni

- az összes nő k...a, golddigger és el van szállva magától

- minden férfinek, akárhogy néz ki, alanyi jogon jár a csinos, vékony, nagymellű nő (nem olyan sokszor látok ilyet, de nem egy ember mondja, hogy hát ha jó a természete, akkor megérdemelné...)

- minden cigányt, meleget ki kell irtani

- aki szerint a saját kényelme, hogy maszkban nem annyira fincsi élni, fontosabb, mint hogy életeket mentsünk... és aki meghal covidban, az amúgy is Taigetosz-pozitív, természetes szelekció, azokért nem kár

2020. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
Amikor valaki ír egy mini esszét arról, hogy milyen idióta a kérdező vagy valamelyik válaszoló, de végül ő sem ír semmilyen választ az adott kérdésre.
2020. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%
Mostanában a kedvencem a politika témakörben felbukkanó szakajtónyi náci. Simán normálisnak tartanak olyan dolgokat, amelyeket Csurka sem mert volna kimondani és jól láthatóan minden iróniától mentesen olvassák a kurucinfót. 2020-ban. Elég megdöbbentő.
2020. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legbosszantóbb hogy a válaszolók nagy része azt írja ami alapján szerintük őket felpontozzák, és nem azt ami a valóság, vagy legalábbis ahogy ők gondolják a dolgokat, emiatt haszontalanok a válaszok.

Pl. egy kérdező megkérdezné megpróbálja- e a mérnöki szakot ha diszkalkuliás, és mindenki azt írja persze sikerülni fog neki, csak mert ez az egyetlen szalonképesnek tartott válasz. Az nem polkorrekt ha leírják hogy inkább menjen szakmunkásnak.

2020. nov. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami hihetetlennek,furcsának hangzik,rögtön rávágják,hogy "kamu"
2020. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem a kérdésre válaszolnak, hanem belekötnek egy másik válaszolóba akivel nem értenek egyet.
2020. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Vannak megosztó témák, amikkel kapcsolatban ha kérdezel, akkor arra nem kapsz választ, cserébe 5-6 oldalon keresztül piszkálnak, amiért gyermektelen, vegán, transz vagy vallásos vagy. Szülő-gyermek kategóriában mindenre az a megoldás, hogy költözz el (és ne mondj rosszat anyádról, mert ő szült meg és tartott el). Házival kapcsolatos kérdéseknél a tanulj a megoldás, akkor is, ha valamit nem ért a kérdező és ahhoz kér segítséget.


Néha egy ártatlan vélemény miatt ugranak valaki torkának.


Azok, akik megerősítést várnak, hogy mennyire egyediek és különlegesek, nem olyanok, mint a többi birka és akik szerint valaki azért mondott rólad negatív kritikát, mert irigy rád

2020. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%

27


Erről jut eszembe....



Eléggé autisztikus vagyok és tinikorom közepén, második felén kezdett igazán foglalkoztazni, hogy rettentő más vagyok, mint az átlag. Ha az ijfú Sheldonhoz hasonlónak képzeltek, csak lányban, kevesebb önbizalommal és a szeretetre kevésbé képesként, akkor nem jártok messze az igazságtól.


Kb 17-19 éves korom között feltettem néhány kérdést ezzel kapcsolatban.

Mindenki a torkomnak ugrott, hogy képzelem, hogy lenézek másokat, hogy képzelem, hogy különleges hópihének tartom magam, meg nem is vagyok Aspergeres, csak szándékosan nem akarok alkalmazkodni stb.

Annyi bántást kaptam, amennyit azelőtt legutóbb az általánosban és azóta is csak ezen az oldalon.



Szóval van ezen az oldalon egy szemlélet, miszerint automatikusan a kérdező a rossz.

2020. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne érts félre, nem rád értettem. Inkább olyanokra gondoltam, akik görcsösen ki akarnak tűnni, azt gondolják, nagyon különlegesek lesznek, ha magukra erőltetnek mondjuk egy zenei stílust, ami igazából nem is tetszik nekik, de mivel a korosztályukban nem népszerű, ezért tuti mindenki utána fog kapkodni. Érted
2020. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Jaa, értem.

Kicsit azt hittem, pl rám értetted, igen. :)

De nem Te bántottál meg, nyugi, hanem 8-10 éve ők. ;)

2020. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!