Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is azt tapasztalja, hogy...

Más is azt tapasztalja, hogy rengeteg lánnyal lehetetlen normálisan chatelni tinderen/badoon?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, hogy kérdéseket magukról szívesen megválaszolnak, de felőled érdeklődni vagy valami új dolgot megemlíteni ami előre vihetné a beszélgetést nem igen fognak. Gyakorlatilag végig nekem kell tepernem azért, hogy egy olyan kommunikáció alakuljon ki ahol én érdeklődök és reagálok a válaszokra, ő pedig csak a vele kapcsolatos kérdésekre válaszol és szinte egyáltalán nem kérdez vissza. Amikor a másik félnek 100% hogy tetszek (mivel még randit is ő hozza fel), akkor is ugyan ilyen a kommunikáció csak kicsit enyhébb formában mutatkozik meg. Unalmas sem vagyok, mert rengeteg országban jártam már, régen sportoltam is és tipikus eleven/beszédes/rossz gyerek voltam, szóval van rengeteg érdekes és vicces sztorim, meg alapból tájékozott vagyok rengeteg témával kapcsolatban.


Ezt pedig már szám szerint majd 100 match-nél tapasztaltam, ami sajnos túl nagy szám ahhoz, hogy egyedi esetről beszéljek.



2020. nov. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok de nyugodj meg "nálunk" ugyanez van.


Gondolj bele ismerkedhetne mindenki "élőben", akik neten ismerkednek sokkal kevésbé gondolják komolyan, maguk sem tudják ugyan kit válasszanak. Élőben egyszerűbb dűlőre jutni - vagy igen, vagy nem.:)

2020. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nincs normális szocializálódás fiatalabb korban. Otthon a szülőkkel együtt nézik a tévét, vagy mindenki megy a saját virtuális világába. A többség nem fog új dolgokról beszélgetni, hisz azt sem tudják hogyan kell, nem ezt a viselkedési formát tanulták. Keress olyan embert, akivel van közös hobbitok, ebből a biztos kiindulási pontból biztosan tudtok majd felvetődő témákról beszélgetni.
2020. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem is érdemes időt vesztegetni ezeken az appokon.


Egyébként megtapasztaltam a másik oldalt is férfiként, mert egy időben éltem DK ázsiában, ahol simán összejött 100 match naponta, ha rászántam fél órát a húzogatásra. Teljesen kezelhetetlen, ha annyian írogatnak, és lekoppantasz olyanokat akikért amúgy a fél karod is odaadnád ha ketten lennétek egy teremben. Túl sok nyomulós, hazudozós, kiéhezett férfi van a netes platformokon, és ezt a nők is érzik, még egy zs kategóriás banya is húzza az orrát. Őrület, hogy mennyire elszakadt a valóságtól a netes társkeresés.

2020. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Aki ilyet apoot használ, az azért teszi mert rászorul, vagyis élőben nem tud ismerkedni, mert béna vagy nincs ideje vagy nehezen nyílik meg vagy túl sok kudarc után egyszerűbbnek érzi így, nyilván általánosítani nem lehet és nem is szabad, mindig vannak kivételek mindenhol, de többségében azért ez elmondható. Náluk tehát beszélhetünk egy alap problémáról, ami neten is kiütközik általában, így nem lesz ideje visszaírni csak fúttában vagy ott is bizalmatlan vagy ott sem megy jobban neki a kommunikáció mint élőben.

A másik csapat aki viccből töltötte le, vagy barátnő unszolására, esetleg csak amolyan próba cseresznye mit veszhetek alapon, vagy mert jó Buli lesz, nekik meg menne is többségében egy gördülékeny párbeszéd kialakítása de őket meg nem igazán érdekli az egész.

2020. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én lányként voltam fent kb 5 évet, megkaptam a magamét, sokkal nyugodtabb életem van amióta letöröltem őket...Egy pasit nem találtam magamnak akik nem a dugásra mentek volna, vagy aki nem, azzal nem jött össze találka 40 km-ről sem... Így már úgy vagyok vele aki veszi a bátorságot az hozzámszól, aki nem, nem! Amúgy sem vagyok a fotózós típusú, badoon egyből az volt küldj már képet , de minek, hisz másnapra már nem beszéltünk...meg 1 képpel biztos kamu k... vagyok:D beleuntam ebbe a sok idiótába, élőben meg egy lányhoz nem mernek hozzá szólni... 😃
2020. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember akit követek ytn, összefoglalta a véleményet, tanulmányokkal támasztotta alá.

Azt mondta, a nők rengeteg figyelmet kapnak a férfiaktól, még az is, aki alacsony "szexpiaci" értékkel rendelkezik. Sosem kellett nyújtaniuk semmit a szépségükön kívül azért, hogy párt találjanak, anélkül is megkaptak minden figyelmet, s ezért az átlagos lányok is megemelték az elvárásaikat. Én nem tudom, milyen a lányok többsége, ő viszont sok interjút készített és tanulmányokat olvasott, és hitelesen támasztja alá a mondandóját.

2020. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:

Nagyon rövid "pályafutásom" volt az ilyen oldalakon, de mivel a pasik zöme annyira ki van éhezve (na nem egy kapcsolatra, hanem egy alkalmi kufircra), hogy bárkit, aki nőnemű, fel akar szedni, nagyon nehéz szelektálni. Egyszerre legalább 20 ember ír, persze a többség elvárja a gördülékeny kommunikációt, te meg azt sem tudod, hogy most a Jóska írta, hogy itt lakik a szomszéd faluban, vagy a Pisti? Nem lehet megjegyezni mindenkiről mindent, nagyon hamar összeolvad egy információmasszává az egész. Persze ha nem figyelsz valakire úgy, ahogy elvárná (márpedig a többség, aki szexre hajt, elvárná, hogy két mondat után vesd a lábaid elé magad), akkor te vagy a világ ribije.

Próbáld ki, hogy lányként regisztrálsz, és figyelj. Sok esetben még képet sem kell feltenned. Azért nem érti a legtöbb pasi, mert az ő szemszögükből ez teljesen másképp látszik, néha-néha van egy találat, kevés a nő, az sem ír, stb. Ha női profilról vagy, akkor meg megrohamoznak és nem győzöd kapkodni a fejed és lepattintani a suttyókat.

2020. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!