Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltitkoltam, hogy “nagy...

Eltitkoltam, hogy “nagy embereket” ismerek és sok jó dolgot tettem! Most meg már utólag senki nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt (15 éve) bezárkóztam a barátaimmal való összeveszés miatt. Egyedül maradtam 17 évesen egész nyárra. Elkezdtem netezni és alapítottam egy zenei produceri közösséget angol nyelven. Egy fórum volt. Az évek alatt sok ma már világhírű producer volt a tagjaim között, személyes ismeretségben voltunk, MSN-en (akkor ez volt a menő privát chat oldal) is sokat beszéltem velük. Volt aki az én oldalamon bontogatta a szárnyait, kicsit segítettem is neki, mára meg túlzás nélkül világhírű lett. Depresszió miatt 10 éve kiszálltam az egészből, bezártam az oldalt és megszakítottam a kapcsolatot mindenkivel. Lett egy barátnőm aztán meg új barátok és eszembe se jutott. Aztán amikor meghallottam ennek-annak a srácnak a rádióban játszák a számait, meg fesztiválokon zenél, akkor nagyot néztem. Nem is mertem mondani még a barátnőmnek se, hogy hát kezdőként én őt ismertem és csomó közös sztorink van. Úgy se hinnék el. Aztán pár hónapja valamiért elkezdtem mondani a dolgokat, bennfentes infókat is, mutattam a gépről kikotort régi WIP fájlokat, zenéket, de kb. bolondak néznek. Azt se tudták, hogy én értek bármit a zenei producerkedéshez, csak néznek hogy megbolondultam. Az egyik srác egy interjúban pedig még a nicknevemet is felhozta, hogy én voltam a kezdeti segítője, mutattam a páromnak, hogy hát az én voltam. De nem hiszi el.

Hogyan kellett volna ezt kezelni? Azért nem hoztam szóba sose, mert akkoriban szégyelltem, hogy egy net fórumos geek voltam, ez abban az időben tényleg kinevetett dolog volt. Szerintetek fognak nekem valaha hinni? Ha nem jön a koronavírus, akkor jött volna fellépni az egyik régi haver és felvettem volna a kapcsolatot vele élőben. Sajnos a neten írtam neki, de ott észre se vette a sok rajongói levél között, nem válaszolt.


2020. dec. 1. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint már 30-on túl vagy. Ennyire nem foglalkozz azzal, hogy mit hisznek, mit gondolnak rólad :D

Szerintem ez olyan régen volt. Bocsi, de érthető, hogy senkit sem érdekel. Az én ismerőseimet sem érdekelné, hogy 20 éve milyen oldalakon (amik már rég megszűntek) kikkel beszélgettem, és miket csinálunk. Egy barátnőmet érdekli, mert ő is fent volt ezeken az oldalakon. Vele néha dumálunk a régi időkről. De másnak tényleg totál érdektelen.

Bizonyítgatnod sem kell, hogy kit ismersz, kit nem. Majd ha tényleg ír valamelyik, ha tényleg találkozol valamelyikkel személyesen, akkor úgyis egyértelmű lesz.

2020. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ehm... én egyedül az SzJG miatt tudom, hogy mi az az MSN, tehát tényleg elég régen lehetett 😅



De amúgy szerintem menő hogy ismerted őket, de ezt engedd el, esetleg ha feljön megemlítheted röhögve.

2020. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!