Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb hiba, amit...

Mi a legnagyobb hiba, amit életedben tettél ? Meg tudsz bocsátani magadnak ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Magadnak, vagy másnak a hibáit nehezebb megbocsátani?
2020. dec. 2. 16:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt végzetes hibám, amik történtek velem, abból tanultam, vagy kellettek ahhoz, hogy az legyek, aki most vagyok.


Egy valamit csinálnék vissza, nem futnék haza 10 éve egy buliról, és töröm el a kezem, amit azóta sem tudok 100%-ban kinyújtani, de ennyi. Meg 2014-2018 között nem zabáltam volna annyit, és akkor most nem kellene figyelni a kajára és a mozgásra.

2020. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig másoknak akartam megfelelni.

Meg tudok bocsátani magamnak.

Más hibáit könnyebben bocsátom meg.

2020. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ígéretesnek induló barátságomat hagytam elúszni a makacsságom és a büszkeségem miatt, ezeket nagyon sajnálom mai fejjel. Van amit meg tudtam bocsájtani magamnak, és van amit nem.
2020. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexuálisan zaklattam valakit, és mikor lebuktam olyan határozottan állítottam hogy nem történt ilyen hogy megúsztam a következményeket. Nem bocsájtottam meg magamnak.
2020. dec. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!