Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek a legjobb formám ?

Hogyan legyek a legjobb formám ?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a tanulmányi eredményeim nagyon romlottak, elhagytam magam. Őszinte leszek 2-3-som van... Szakgimnáziumba járok, az első évbe nagyon jó tanuló voltam, de csak előkészítő volt az. Utána jött a normális, most vagyok 10-es és a jövő 11 és 12 évet nézik már. Viszont most el kéne sajátítanom az alapokat, mert szeretnék intelligens lenni. Akkor nyertem egy kirándulást is, mert az enyém volt a legkiemelkedőbb. Szeretnék jó tanuló lenni, de nem megy, nem vesz rá a lélek, haverok segítenek meg mondják, hogy figyeljek.

A másik az olvasás, mi nálunk van könyvtár, és ingyen ki lehet kölcsönözni még a könyveket, de nincs kedvem olvasni, akkor még sokat olvastam de most nem adja...

A másik az, hogy túl sokat foglalkoztam a lányokkal, az miatt romlott el a tanulmányi eredményem, pedig nem kéne nagyon érdekelnie, mert úgyis maguktól fognak majd jönni. Esetleg tanács ?


18 F



2020. dec. 2. 17:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg az edzés, már máshogy néznék ki csak gyenge az akaraterőm meg a kitartásom.
2020. dec. 2. 17:32
 2/3 Varga Lilian ***** válasza:

Azt egészen jól látod mit szeretnél... tanulni, okosabb lenni, hivatást választani, fejlődni.

Ez igen pozitív!! Írj magadnak egy tervet... Hónapokra lebontva hogy mikor mivel szeretnél foglalkozni miben kell javulni... és tartsd mindig szem előtt a céljaid.

Ne feledkezz meg a jutalomról sem...ha megvan a havi terv tarts egy-ket laza napot és csinálj olyat ami kikapcsol...

2021. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2021. jan. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!