Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek egy lány legjobb...

Hogyan legyek egy lány legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Srác vagyok es van egy legjobb baratnom,akinek az ikertesojaba (lany) nagyon beleszerettem. De jelenleg nem lehet az enyem mert meg az exet szereti (keszen allok varni, amig el nem felejti) . Legyen a legjobb baratnom neve Bia, akibe meg szerelmes vagyok legyen Fanni. Szoval nagyon hasonloak tudjatok. De Bia szamomra tabu mert ő az egyik haverom ex baratnoje. Szoval Biaval legjobb baratsagot szeretnek kialakitani. Meghozza azert, hogy a legjobbakat gondolja rolam, es beajanljon Fanninak. Es amugy is nagyon szeretem mindkettot. Az egyiket baratkent a masikat szerelembol. Mi minden kell ahhoz hogy valakit testverileg szeressetek egymast vagy ugymond valaki legjobb baratja legyel? Soha nem volt legjobb baratom. Bianak mindent el tudok mondani, titokban tartja. O viszont nem sokat mesel nekem. Hogy alakuljon ki nagyon eros bizalom?
2019. szept. 3. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ügyesen.
2019. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sot ha osszejonnek valamikor Fannival, es ha haverom kibekulne Biaval az tokeletes lenne. Double date :D Szoval ha Bia segitene Fannival osszejonni, en segitenek Bianak cserebe a haverommal kibekulni. Es ha attol tokeletesebb dolog szamomra nem letezne ha az osszejonne :D persze ezek csak gondolatok
2019. szept. 3. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont azzal, hogy meghallgatod. Beszélgettek, hogy számíthat rád mindig.

Ha el akarsz szeretni vagy még akarsz szerezni egy nőt: hallgasd meg. Figyelj rá, figyeld meg mi hiányzik neki és azt add meg.


Pl:ha a pasija nem bókol neki, akkor bókolj te,

Amit nem kapsz meg az egyiktől, idővel megkapod mástól.



Azzal a lánnyal foglalkozz, akibe szerelmes vagy. A másikat ne használd fel, csak átvered és te fogsz rosszul kijönni, pláne ha testvérek.

2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert vernem at Biat? Soha nem tennek ilyet. Ha talizok valamelyikojukkel, mindketten eljonnek. Es soha nem zarnam ki Biat, Fanni miatt
2019. szept. 3. 22:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Es mivel kell beszedre birni Biat? Egy micsi vagy hogy vagy kerdesbol nem hiszem hogy elkezd csak ugy meselni a bajairol vagy valami privat dologrol, amit ha meghallgatok es segitek neki sokkal erosebb lehet a kapcsolatunk. Mert en magamtol kezdtem el neki titkokat meselni
2019. szept. 3. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak saját magadat marcangolod, a legelején tisztázd, hogy mit is akarsz valakitől.
2019. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy Biaval legjobb baratsagot, Fannival meg kapcsolatot. Ezt akarom, es biztos is vagyok benne
2019. szept. 3. 22:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Fannival meg az elejen akartam osszejonni de nem sikerult az exe miatt. Attol nincs erosebb tamogatas ha a legjobb baratnod a szerelmed ikertesoja
2019. szept. 3. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne akard megdugni. Hidd el, ez nálunk sokat számít.
2019. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!