Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszítem az egyik legjobb...

Elveszítem az egyik legjobb barátnőmet, hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés
Hat évi barátságunk szakadt meg tegnap este. Nem akarok belemenni, megváltozott, rossz irányba, és szép lassan elkezdett kiszakadni a baráti társaságunkból, és a tegnap este/hajnalban megkoronáztuk ezt egy szép kis veszekedéssel. Mármint, a többiek vitáztak vele, de ő ránk küldte az új barátait, akik a probléma fő forrásai.

2018. aug. 31. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Tegnap este semmit nem aludtam, ott gubbasztottam könnyes szemekkel az ágyban egész éjszaka, a bűntudat és a szomorúság miatt azt hittem kettészakad a szívem. A barátnőim is ott voltak, de ők el tudtak aludni. Hogyan tudbám őt elengedni?
2018. aug. 31. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Gyászold meg a kapcsolatotokat,ha úgy könnyebb először.

Ismerkedj új emberekkel,találkozz a többi barátoddal, legyenek új barátaid,szerezz másokkal közös élményeket.

Ha a lánynak egy veszekedésnyit értél és elvileg a legjobb barátnőd akkor jobb is,ha megszakad a barátságotok,mert a legjobb barátok azért vannak hogy olykor a szemünkbe mondják az igazságot és mindent meg tudjanak beszélni.

2018. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy erted, h ratok kuldte? ilyen az elet egyebkent, baratok jonnek, mennek. biztos megvolt az oka annak is, h inkabb veluk baratkozott. az ido segit majd ezen
2018. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!