Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmennél buliba a kijárási...

Elmennél buliba a kijárási tilalom ellenére?

Figyelt kérdés
Barátomról van szó, nem rólam, aki 20 éves és a barátja fogja most ünnepelni a születésnapját, a szülei tanyáján, általában minden héten megy a buli, nagyon kint van a tanya, senki nem szólt még és a szomszédokat sem zavarja, mivel távol van a ház. Viszont kicsit fél, hogy mi lesz ha lebuknak? Bár nem buktak le már az eleje óta, 20-30 fiatal mindig szórakozik.
2020. dec. 2. 17:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Ezt a vizes trükköt még nem próbáltam ki, de eddig minden buli vége az lett, hogy rászedtek hogy igyak :D


20! Egyetértek!

2020. dec. 2. 18:09
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
azért fáj a fejed, mert dehidratált leszel a piától, a víz ezt előzi meg
2020. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%
Szánalmas vagy kérdező!
2020. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Suliba ne menj mert ott megfertőződsz! Gyere majd vergődni emiatt ide!
2020. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mennék, most miért mondjak le feleslegesen egy jó élményről?
2020. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de nem is vagyok bulizós.
2020. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szánalmas? Mesélj!? 24, nem is értem mit akarsz ezzel.
2020. dec. 2. 18:25
 28/29 anonim ***** válasza:
Én nem rettegek, csak nem szeretek bulizni, egy kellemes túrát többre értékelek. 🙂
2020. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A lebukástól nem kell tartani itt falun se ellenőriznek, este is lehet mászkálni nyugodtan, viszont a fertőzés miatt tartanék, nem azért mert én megkapom, hanem mert véletlen átadom a szülőknek.


Igaz nem rizikócsoportba tartoznak (tehát egészségesek) de nem bízom a véletlenre, nagyszülökhöz nem megyünk csak ritkán.


Én nem mennék.



Amúgy is nyáron jobb bulizni, fesztiválozni, reméljük addigra jobb lesz a helyzet!


25/F

2020. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!