Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már,vagy ismerte...

Találkoztatok már,vagy ismertek olyan embert,akikről nem lehet eldönteni hogy ez most tényleg ilyen okos,vagy ennyire hülye lenne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek. Éptöri 1-et tanított az egyetemen...

Volt ott minden... Ufók stb..

2020. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom is ilyen, meg én is. Mindenkinek az az első benyomása róla, hogy öcsém, ekkora bunkót! De ha kicsit nem figyelsz, újravezetékeli a kocsidat, motorodat nulláról, kapcsolási rajz nélkül, és hibátlanul, vagy legyárt hozzá egy alkatrészt a műhelyében, míg te megiszod a kávédat.

Én meg olyan vagyok, hogy nem sokat beszélek élőben, ezért kukának, butának tartanak. De általában mindenki meglepődik, amikor megszólalok komolyabb témákkal kapcsolatban. Arra is büszke vagyok, hogy mindig megtalálom a legfrappánsabb megoldást, legyen az logikai cucc, szerelés, vagy hétköznapi okosság. Csak nem szoktam fölöslegesen okoskodni. Trükkösnek is hívnak sokan. Bűnözönek kellett volna mennem, de majd a következő életemben, erről már lemaradtam. :)

2020. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a kettő összeér. Ismertem ilyet, olyan okosságokat mondott amik átírtak bennem sok mindent, másrészt meg olyan hülye volt, hülyeségeket beszélt és úgy viselkedett mint egy bolond.

Minden zseni bolond, legalábbis egy hajszál választja el.

2020. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok,és már lassan nem tudom eldönteni :)
2020. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha kooperálnánk?
2020. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen emberkét ismertem, ismerek. Szinte mindig kiderült zseniálisak az őket érdeklő témákban. Ugyanakkor bájosan gyerekesek, esetlenek a hétköznapi dolgok terén.
2020. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És van valami csoportotok vagy közösségetek,ahol dolgokat fel lehet vetni,megvitatni,ötletelni meg ilyenek?
2020. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők a Géniuszok
2020. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!