Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen kicsi az emberek...

Tényleg ilyen kicsi az emberek ingerküszöbe?

Figyelt kérdés

Mit és miért lehet ennyit csámcsogni 1-1 ilyen híren, mint pl. Szíjjártó jachtozása vagy Rogán Antal helikopterezése vagy most ez az EP képviselős hír (nemtudom pontosan a nevét).


1-2 napig vicces, 1-2 napig érdekes lehet vele foglalkozni és új. De mit lehet ezen ennyire felfújni, meg kiakadni, hogy hetekig, hónapokig téma tud maradni és fel lehet hánytorgatni.


Pl. A helikopterezés, hogy kinek az életére volt negatív hatással, senki nem tud egy értelmes mondatot mondani.


A yachtozást folyamatosan azzal gyanusítják, hogy az alap fizetéséből biztosan nem tehetné meg. Azért ezek a dolgok nem milliárdokba kerülnek. Ha tegyük fel, csak az alap fizetéséből kellene rá gyűjtenie, akkor is kb. 3 hónap alatt be tudna fizetni 1 hét jachtozásra.


Ez az orgia pedig végképp. Kit érdekel? Ez aztán tényleg nincs kihatása senkinek sem az életére. Az ő dolga mit csinál és kivel.


Mondom ezeket úgy, hogy teljesen mással szimpatizálok, mint amit ők képviselnek. De ez már siralmas, hogy az átlag emberek mennyire nem tudnak mit kezdeni a saját életükkel.


Vagy én vagyok csak ilyen ingerszegény akiket nem érdekelnek ilyen dolgok?


2020. dec. 2. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra álljunk már meg. Egy meme kapcsán eszembe jutott a Vona Gabi ügye. Ott nem a fidesz mocskolódott minden áron?? Pedig csak egyik ember szava állt a másik ember szavával szemben. Az egész fideszes tábor megkövezte érte Vona Gábort, akkor nem láttam ilyen kérdéseket kirakva, hogy "ilyen kicsi az emberek ingerküszöbe". Furák nekem ezek a fideszesek. Ha valaki közpénzből elmegy yachtozni, prostikkal akkor az korrekt. Ha valaki 19ezer pedofil képet tart az korrekt. Ha valaki elmegy egy drogos orgiára (az lényegtelen szerintem hogy pl most ez egy meleg orgia volt) ráadásul úgy hogy járványügyi vészhelyzet van érvényben az is korrekt.

Karácsony elmegy interjúra és arrébb állnak meg nem közvetlen a helyszínen már megy a mocskolódás. Nem tudom hány év telt már el a "kígyózó kigyók" óta, de azóta is mondogatják a fideszek. De az ilyen mocskos aljas söpredéket mint pl a Kaleta azt a testükkel védik. Én az ilyet emberek közé se engedném többé, teljesen mindegy a politikai hovatartozása, még ha nem is lenne politikus akkor is elítélem az ilyet. De az összes drogos, prostizó fideszet véditek... Szerintetek az az aljas szemétláda aki bemegy egy zsák krumplival a parlamentbe, vagy aki fagyállót rak a saját borába és abból iszik egy drogos tolvaj és belehal.

2020. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!