Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmehetnék így hozzá, mint...

Elmehetnék így hozzá, mint pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Ismertem régen egy lányt, aki pszichológusnak tanult. Gyűlöltem, mert a fiú akit szerettem, belé volt szerelmes, én mindig csak a “barát” maradtam. Viszont a lánynak volt párkapcsolata, így a fiú is csak szenvedett miatta. Engem le se szart, bármit tehettem, mindig csak a legjobb barátja maradtam. Míg ez a lány volt az isten neki. Mi nem is találkoztunk a lánnyal személyesen, szerintem ő nem is tudott rólam, viszont én láttam őt képről, tudtam a nevét, és a facebookját rendszeresen csekkoltam, teljesen a megszállotja lettem, olyan akartam lenni mint ő, hátha akkor én is kellenék annak a fiúnak. Én akkor még fiatal voltam, 18 éves, ez a lány már 26. Azóta sok év eltelt, nekem is lett kapcsolatom, túl tettem magam rajtuk. Mígnem egyszer sok idő után ránéztem a lány profiljára, és megtudtam, hogy már praktizál. Rákerestem, és azt is megtudtam hol dolgozik, hol lehet időpontot foglalni nála. Újra előjöttek a régi emlékek, és arra gondoltam elmennék hozzá. Csak hogy megnézzem magamnak, hogy ő volt az aki pokollá tette az életem, miatta szenvedtem annyit, míg ő vígan tanulgatott meg pasizott. Szerintetek jó ötlet? Ti mit tennétek?

L24


2020. dec. 3. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, ne zaklasd, ő sem tehet semmiről

Ne kezd előröl a cirkuszt neked se lesz jobb akkor mégis minek? Semmi értelme azt mondod túl léptél rajtuk akkor??

2020. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
menj
2020. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem találkoztál vele személyesen.Hogy a picsába tette tönkre az életedet?

Azt sem tudja, hogy a világon vagy te szerencsétlen.Érzed, hogy nem normális vagy?

2020. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ne menj el hozzá. Nem ő tette tönkre az életed!


Viszont ha még mindig ilyen 1000 éves dolgokon pörögsz, akkor egy másik pszichológus felkeresése ajánlott!

2020. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hátha akkor megnyugodnék és le tudnám zárni, ha találkoznék vele.
2020. dec. 3. 09:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy...

Az ilyenekről írnak thriller-forgatókönyveket.

2020. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne tedd. Sajnos erre csak később fogsz rájönni, de egyetlen ember “tette tönkre” az életedet, az pedig te vagy. Az a lány valószínűleg azt sem tudja, hogy a világon vagy, miért nem élhette volna a saját életét?! Sajnos én is évekig futottam egy olyan után, aki csak barátként tekintett rám, bármit csináltam vagy nem csináltam. Ha van parkapcsolatod, akkor miért kattogsz ezen? Engedd el az egodat, az a fiú nem szeretett, a mostani párod valószínűleg igen. Foglalkozz a jelennel.
2020. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te kib@szottul nem vagy normális, kérdező!
2020. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
ha ezt tudna hogy te ifgy erzel vele kapcsolatban (lehet mar nem is emlekszik hogy ki vagy), el sem vallalhatna, mert nem lenne etikus, hiszen mar van "kulso" kapcsolatotok
2020. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ő nem ismer engem. És én nem járni akarok hozzá, csak találkozni vele és bemutatkozni hogy ki vagyok. Csak hogy tudjon rólam. Meg kíváncsi lennék rá, mi olyan különleges benne...
2020. dec. 3. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!