Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akikre jellemző, hogy messenge...

Akikre jellemző, hogy messengeren kedvük szerint ignorálják az embereket azok?

Figyelt kérdés
Azok az élet egyéb területein is ugyanígy nincsenek tekintettel másokra?
2020. dec. 3. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy kiket ignorálnak azok az emberek messengeren. Jó barátokat, családtagokat? Vagy random embereket? Olyanokat, akik csak szimplán hülyeségekkel untatják az embert, és csak az adott ember eltűri őket? Azért nem mindegy. De lehet valaki azért "ignorál" másokat, mert szimplán nem messengeren éli az életét. Szóval ebből, hogy valaki ignorál embereket messengeren, nem lehet semmire se következtetni.
2020. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb ember a Messengeren való ignorálás alatt azt érti, hogy nem válaszolnak neki rögtön. Ezzel kapcsolatban én csak annyit mondanék, hogy nagyon örülnék neki, ha a való életben is lehetne úgy kommunikálni, hogy van 1-2 órám vagy akár még több időm felfogni, amit a másik mondott és kigondolni, hogyan reagálok rá, nem pedig azonnal rávágni valamit, amit, ha épp olyan helyzetről van szó, lehet, hogy esetleg később megbánok. Szerintem sok ember mindennapi kapcsolatain javítana, ha az emberek előbb egy kicsit gondolkodnának, mielőtt beszélnek vagy írnak egymásnak.
2020. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ignorálás alatt jelen esetben azt értem, hogy számára közeli embernek nem válaszol a kérdésére. Nem egy-két órás nem válaszolásra gondolok, hanem több naposra. Pedig tudja jól, hogy a válasza a másik fél számára döntő jelentősséggel bír.
2020. dec. 3. 13:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy ignorálás?

Én ignorálok minden idegent aki szia, mizu, jók a kepeid stb. dolgokat ír. Ha valami konkrét ügyben keres írja le, ha ismerkedni akar azt meg köszönöm tudok a való életben is. MLM és társai szinten így jár, ha jó ismerős írja akkor is.

Ez mellett van olyan, hogy rápillanatok, megnézem de nincs időm válaszolni, de amint végeztem a dolgommal pótlom, ezt nem tartom ignorálásnak, ezen fordítva sem sértődök meg. Kivéve persze ha nagyon fontosnak tűnik, akkor válaszolok.

Van, hogy valaki poénos képet, videót, cikket küld, ezek időt igénylő dolgok, ha van rá elég majd megnézem és mreagálok, ezek amúgysem fontosak.

2020. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy nem idegenről és nem ismerkedésről van szó.
2020. dec. 3. 13:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Talán mert elfelejtett válaszolni?

Vagy úgy járt, mint egyszer én: írtam egy miniregényt jegyzettömbbe, de nem küldtem el. 😅

2020. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Olvasta, és eltelt több nap. A segítségét kértem valamiben, ami egy döntésemmel lett volna kapcsolatos, és információra lett volna szükségem tőle. Tudja jól hogy fontos dologról van szó.
2020. dec. 3. 13:37
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem, azok az emberek képesek szelektálni a számukra fontos dolgok között és nincsenek mások valagában, hanem teszik a dolguk.


Undorító, hogy ilyen ragadós, folyamatosan mások figyelméért és reakcióiért hisztiző gusztustalan koloncként viselkednek egyesek. Ha nincs válasz, az is válasz, el kell fogadni és békénhagyni az illetőt... Van élete másoknak is a fostos pötyögésen túl.

2020. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hol van itt ragadósság? Üzleti ügybeen lett volna szükségem a tanácsára.
2020. dec. 3. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az indok, meg az ember sem. Én például mindenkinek szívesen válaszolok, de ha engem is betalálna többszáz debil, akkor én is elolvasás nélkül törölném az üzeneteiket.
2020. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!