Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megkérdezném a téged...

Ha megkérdezném a téged legjobban utáló embert, mi a véleménye rólad, mit mondana?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván összehazudna mindent. A gyűlölködők nem racionálisak általában.
2020. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is minden ocsmány, negatív, romboló dolgot, azért h engem is utáljon az illető.
2020. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Hogy egy flegma szar vagyok. Egy nyomorútt.

Onnét tudom,hogy ilyeneket beszéltek rólam mert hát hallottam is meg mondták mások is. 😅

De természetesen megdolgoztak azért, hogy úgy viselkedtem velük ahogy.

2020. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Hogy egy r*banc vagyok, mert a férjének bejövök, sőt többet is szeretett volna. És ezért én vagyok a hibás. 🤷‍♀️😅
2020. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt b*zi, savanyúpofájú, öncélú, önkényes lustag*ci.
2020. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Azt amit a hátam mögött szokott mondani, hogy pl. nem dolgozok semmit (sajnos a home office-t nem fogja fel) vagy hogy lépten-nyomon csalom a párom ja és hogy egy bunkó flegma gci vagyok :D de lehet megküldené még pár plusz infóval.
2020. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak és kizárólag a gerinctelen férgek gyűlölnek, ezeket ismerve hazudnának valamit.
2020. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem szerintem nem gyűlöl senki.

Ha mégis valaki rosszat mondana rám, az az exem lenne. De hogy mit? Fogalmam sincs, próbálna engem hibáztatni, amiért ő rossz ember lett.

Talán a legbántóbb dolog, amivel tudna illetni, hogy "hisztis" vagyok.

De ebből is csak az látszik, hogy nem volt képes megbeszélni és foglalkozni a problémákkal, egyszerűbb mindent hisztinek titulálni.

Ja, vagy esetleg azért mondjuk utálhat, mert tájékoztattam a kiszemelt álzodatát, akivel a hátam mögött ismerkedett, hogy az ember sikeresen hazaért hozzám a randiról..

Így 2 szék közé esett, de nem hiszem, hogy emiatt engem kellene utálnia. :)

2020. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

K.urva,nagyképű,több f@szt fogtam,mint kilincset,mással is vagyok,nem csak a baratommal.

Szent sose voltam,komoly kapcsolatban hűséges vagyok,beképzelt sem,csak nem targyalok mindenkivel,szeretem a szép ruhákat,amit más drágáll.

De ebben az a legjobb,hogy mindig az szól meg,aki cseppet se jobb nálam,vagy megdugna,de nekem nem kell.

2020. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember válaszolna, aki senkiről, és semmiről sem tud egy, azaz egy db. jó szót mondani, így nem csodálkoznék a válaszain.
2020. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!