Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik lány ismerősöm...

Az egyik lány ismerősöm megkérdezett,? Egy másik lányt (Osztálytársát) hogy mit gondol rólam, elmondta a legjobbakat.

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezték, hogy tetszek-e neki akkor elpirult és nem válaszolt. és most azt terveztük h elmegyünk 4-en a városba én ism. és az a 2 lány az egyik lánnyal összeakarok jönni de nem tudom hogy hogy hozzam ezt fel neki és hogy mit mondjak neki és hogy miket kérdezzek tőle. Esetleg valami tanácsot valaki adna?

2014. szept. 10. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen nézz a lány szemébe. Mást nem tudok tanácsolni, az egyszerűbb lenne, ha 2-en lennétek. Nem foglalkozhatsz, csak a lánnyal, ha társaságba vagy. Inkább hívd el valahova. Esetleg, mikor végeztetek, akkor félrehívod a lányt, vagy mondod neki, hogy arra kell menned neked is, elkíséred. Ott már dumálhattok.
2014. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt az jó.
2014. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen-igen, úgy lett megbeszélve, amiről a lány nem tud, hogy, hogy otthagynak minket kicsit, hagy beszélgessünk:)
2014. szept. 10. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Óóó, én személy szerint utálom ezt a megoldást. :) Mármint... ha a hátam mögött szervezkednek. Persze nem vagyunk egyformák, de remélem számításba vetted azt is, hogy nem veszi jó néven, és ha visszahúzódó, akkor se fog könnyen megnyílni és beszélgetni egy ilyen dologról. :) De hajrá!

19L

2014. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, nekem úgy írta a másik lány, (aki megkérdezte) hogy ő lehet h nem fog tudni róla, de ha tud, akkor nekem lesz, jó, csak nem tudom miket kérdezgessek tőle:(
2014. szept. 10. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. :D

Szerintem használd a mégis csak a személyesebb verziót, azaz beszélj le vele egy találkozót. De szerintem mielőtt valakivel összejövünk, azért ismerd is meg az illetőt. Beszélgess vele facebookon, személyesen, keress közös témákat. Én személy szerint imádok a sorozatokról nyervogni. :D

2014. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ismerni ismerem, beszélgettünk is facebookon elég sokat csak soha sem mertem elmondani neki hogy, tetszik,Ezért kérdezte meg a lány ismerősöm az általam választott lányt, hogy mit gondol rólam és hogy tetszek-e neki, amint leírtam nem válaszolt, csak elpirult.
2014. szept. 10. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem bejössz neki. Hozd fel a témát, de ne túl nyomulósan. Értem ezalatt, hogy ne erőltesd rá a témát. Egyáltalán tudsz arról, hogy kapcsolatra nyitott -e vagy sem?
2014. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudok, persze, sok mindent tudok róla:) Kapcsolatra pedig nyitott tudomásom szerint:)
2014. szept. 10. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is mondhatod neki meg, h nagyon szimpatikus volt neked mar akkor is mikor először meglattad vagy valami hasonlo :)
2014. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!