Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megpróbáljunk egy ultimate...

Megpróbáljunk egy ultimate magyarság-tesztet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tettem már fel korábban hasonló kérdést, meg írtam válaszokat, de valahogy szinte senki nem fogta a lényeget... Lehet, hogy úgy tűnik, hogy gyűlölködni akarok vagy hasonlók, de aki érti is, amit olvas, az rájön, hogy nem így van. Egyszerűen csak a rideg valóságról írok.


Három dolog...


#1: Már vagy 6 éve írok történeteket és magyar oldalakon is megjelentek az írások, de valahogy általában negatív választ kaptam rájuk (kb 40-50%-ban). De éreztem, hogy csak jók ezek és mióta feltöltöttem angol nyelvű oldalra őket, azóta csak pozitív visszajelzéseket kaptam. Pl 5 a max pont egy történetre és még 4 pontosat is alig kaptam több ezer megtekintésből, nemhogy 4 alattit. És még valahogy senki nem mocskolódott kommentben miattuk. Pl most a legutóbbi sztorim 4.97 pontos 41 like-ból. Ez Magyarországon volt kb 55-60%-os sztori.


#2: Amin már sokat gondolkodtam... hosszú ideig játszottam egy online játékon magyar szerveren és mindig tiszta ideg voltam miatta. Még tizenévesen kezdtem és nem tudtam, hogy az emberekkel van a gond. A magyarok szerveken még egymással is mocskolódtak a játékosok, nemhogy egy külföldivel.

Aztán kipróbáltam német, angol, ukrán, román szervereket és egyből feltűnt, hogy totál más emberek játszanak máshol. Soha nem kaptam kb 8 év alatt sértő megjegyzéseket azért, mert magyar vagyok és más szerveren játszottam. A magyarok viszont még egymást szivatták, ahogy tudták.

Szidhatják a románokat, ahogy akarják, velem mindig normálisan bántak, pedig tudták, hogy honnan jöttem. 2-3 szerveren még ingyen cuccokat is kaptam, méghozzá fullos, drága cuccokat. Annyit mondtak a játékosok, hogy még új vagyok a szerveren és segíteni akarnak, meg hogy nekik úgyis van felesleges. És hiába mondtam, hogy nem kell ingyen semmi, szinte még megsértődtek, ha nem fogadtam el.

Magyar szerveren viszont még annyi segítséget se kaptam, ami szó szerint 2-3 gombnyomásába telt volna a másik játékosnak... Ez már nem is lustaság, hanem 100% rosszindulat... Azóta én valahogy nem értem, hogy miért pont a magyarok pattognak az ukránoknak vagy a románoknak, mikor pont ők az értelmesebbek és emberibbek a másikkal, pedig nem is közéjük tartozom...


Ha valakinek belegázoltam a lelkivilágába a tényekkel, akkor bocsánat, de ez mind igaz, tehát szerintem pont a magyaroknak kellene elgondolkodniuk. Nem mindenkinek szól nyílván...


2020. dec. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy sem látszik, hogy hogyan függ össze a kérdésed a leírásoddal.
2020. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Mi az ultimate magyarság teszt?

Értem a tapasztalataidat és validak, szomorú a helyzet. S milyen válaszokra vágysz?


Szívesen megnézném a történeteidet. Elküldöd nekem privátban kérlek?

2020. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, milyen ultumate magyarság tesztre gondolsz. :D

Amit kifejtettél, azzal egyetértek. Sehol sem tapasztaltam annyi értelmetlen rosszindulatot, mint magyarok között.

2020. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!