Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy teljesen negatív és...

Girlll3 kérdése:

Egy teljesen negatív és emberekben csalódott emberrel mit tud kezdeni egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Ha valaki járt innen pszichológushoz, használt?

2020. dec. 5. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Akartam de még a pszichológus se keres időpontra... Pech
2020. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam még, de sokan mondják hogy kéne.
2020. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
ad neki 2 nagy pofont
2020. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
pszichológusa válogatja, van sok kontár közöttük, engem gyerekkoromban nagyon elidegenítettek tőle, pedig lehet most is szükségem lenne rá, de írtózom tőlük, mikor még gyerekként is csalódtam nem is egyben...hülyének néztek.
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Elmálnaszörpizgetnek kettesben.
2020. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Én kölyök vagyok (16/f), és indulatkezelési gondok miatt voltam régebben pszichológus közelében, meg most nem rég egyszer. Annyi történt, hogy a pszichológus alábecsült, indított kisgyerekeknek szánt mondatokkal, aztán realizálta hogy egy kellemeset beszélgetett velem, mint azt bármelyik ismerősével tenné. Nem bírom őket egyébiránt, attól függetlenül is gáz tőlük az általánosítás, hogy sok emberrel foglalkoznak.
2020. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rávilágít a problémáid gyökerére, segít a gondolkodásodon változtatni, de ezt az adott embernek saját magának is akarnia kell, és nem elvárni a pszichológustól, hogy "Változtassál meg!".
2020. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én jártam, ugyanezzel a problémával. Igaz nem priváthoz, hanem TB-shez egy mentálhigiéniés központba. Azt mondta, hogy ha meg lesz a jogsim és lesz munkám a McDonald's-ban az alapból is erős és fárasztó mérnökinfós egyetemi szakom mellett, minden jóra fordul, mert ezek sikerélmények. Meg a lóf*szt... Meglett a jogsim, jó volt minden úgy 2 napig, aztán semmi. Lett munkám McDonald's-ban, csak rosszabb lett. Nekem nem segített, sőt már inkább pszichiátrián gondolkozom, hogy adjanak valami xanaxot vagy antidepresszánst vénásan, mert kezdek teljesen bekattanni.
2020. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as! McDonalds az halál fárasztó munkahely.
2020. dec. 6. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy orvos sokkal mélyebben belelát a problémáidba mint te magad úgyhogy bármilyen problémán tud segíteni egy jó szakember. Nekem is sokat segített de ehhez én is kellettem. Pl szorongáshoz mondott légzőgyakorlatot plusz meditációt tanított ami nyilván akkor használ ha gyakorlom rendszeresen
2020. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!