Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK ! Ha birtokában...

SZAVAZZATOK ! Ha birtokában lennél az örök élet titkának, egyedül te, vagy lenne ilyen szer, akkor mit tennél ezzel a tudással ? Megtartanád magadnak ? Az lenne a feltétel, hogy úgy mentenéd meg őket, hogy ők nem tudnának róla.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy örök élet alatt azt értem, hogy nem halnál meg időskorban, mindenre immunis lennél, bármilyen külső hatásra. Bármi is történne, nem halnál meg.

2020. dec. 6. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan opció miért nincs, hogy nem mentenék meg senkit?

Mert szerintem abszolút nem lenne jó dolog az örök élet senki számára.

2020. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11: Bocsánat, elfelejtettem :( Ez nagy hiba. Aki nem mentene meg senkit, akkor az írja le kommentbe. Aki igen, az is :D
2020. dec. 7. 00:03
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Elásnám, megsemmisíteném.
2020. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
8. Örök életed van csak olyan alacsony szinten vagy még, hogy nem látsz a dolgok mögé. Azt a testet amiben most vagy nem lenne értelme örökké fenntartani. Nem fejlodnél sehova, egyszer mindenki tovább lép. Meg ez nem is lesz lehetséges nem azért vagy itt, a testednek majd meg kell halni, te viszont nem tudsz meghalni. Nézz utánna reinkarnáció.
2020. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

Megsemmisíteném a szert, mert az ember olyan, hogy az ilyen típusú képességekből a lehető legnagyobb hasznot próbálná meg kihozni.

1. Nem vagyok az az ember, akiben világuralmi törekvések vannak.

2. Nincs gyomrom ahhoz, hogy mások élete felett rendelkezzek, - gyártsam és a felhasználásával üzletet csináljak más emberek életéből.

3. Esélyt sem adnék arra, hogy helyettem a fenti kettőhöz hasonló megoldásokkal éljen bárki is.

4. A Föld lakosságát jelenleg csökkenteni kellene, nem egy újabb terhet róni a Földre, amely az emberiség végleges pusztulásának folyamatát felgyorsítaná.

2020. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Örök élet, és?


Mindennek van egy élettartama, nekem is.

Van egy célom is, amit be kell úgymond teljesítenem, majd létezésem szinte értelmét veszti. Pl. az egyetemen ismerek nyugdíjazott tanárokat, akik kb belebetegedtek a nyugdíjazásukba.


Ez az élet rendje.


Amúgy fogalmam sincs, hogy mit kezdenék az örök élettel. Most nem vagyok túl pozitív, nincsenek barátaim, nincs senkim, nem akarok 1000+ évig így élni.

Talán történész lennék ilyen esetben. ...De ebben az internetes világban még erre sincs feltétlen szükség, egy jó tárhely, és több száz év múlva is minden elérhető egy felhőben.

2020. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobb fenyegetést el nem tudok képzelni a magam számára, mint az "örök élet" lehetőségét.

A kapumban álló jehovistákat is ezzel szoktam elhajtani, amikor első mondatukban ezzel próbálkoznak be.


Tehát nem tekintem "megmentésnek", ha valakit a tudtán kívül erre kárhoztatok. Legfeljebb a szeretteimnek felajánlanám a lehetőséget, aztán vagy kell nekik, vagy nem.

2020. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát, most lehet engem szídni érte, de én örök életűvé tenném magamat a csodaszer segítségével, majd elkezdeném nagy mennyiségben legyártani és üzletet csinálnék belőle.

Ezután pedig nagy hatalomra tennék szert a titkos anyag segítségével: csak annak adnék belőle, aki cserébe elég nagy segítséget tud nekem nyújtani.

Nem vagyok jóindulatú, de legalább őszinte voltam. :D

2020. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy halhatatlan legyen bárki is!
2020. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az mégis miért lenne rossz, ha valaki halhatatlan lenne??

Én örülnék neki, ha az lennék!

2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!