Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire vallásosak az...

Miért ennyire vallásosak az oláhok?

Figyelt kérdés
Szinte a teljes népesség keresztény.

2020. dec. 8. 10:31
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Minél csóróbb egy nép, annál vallásosabb.
2020. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Mert itt stadionok helyett templomokat epitenek.

Amugy azert, mert az ortodox egyhaz szeret belepofazni az orszag iranyitasaba. Es van akit iranyitani, de max 10-20 evet.

Az ubervallasos oregek kihalnak, a mostani fiatalok voszont mar nem gyurodnak a templomba itt se.

2020. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól is teszi ha belepofázik. Nem bánom hogy az ortodox egyház igazgatja ezt a bűnös országunkat mert másként mindenki menne a saját feje után. Nagyon igaza van az ortodox egyháznak hogy a homosexualitas bűn és hogy sex legyen a nemünknek megjelölve és ne Gen ami arra adna okot hogy valaha a gendert tanitsák. Nekem tetszik hogy az ortodoxok konzervatívak meg elítélik a bűnt mert én is olyan vagyok. Az ikoncsokolast, kanállal aldoztatast meg a Szentekhez és Mariahoz való imadkozast nem szeretem. Arról nincs véleményem hogy ereklyéket csókolnám mert olyat Soha nem láttam. A kolostorok hoz helyes elzarandokolni.

Az egyesülettel és is voltam Szent Arsenie Boca sírjánál egy zarándoklaton. Kellett imádságot írjunk Szent Bocanak és az tetszett nekem mert leírtam amit akartam és 6 év múlva meghallgatta. Az már kevésbé tetszett hogy mikor bementünk a templomba meg akarták velem csokoltatni Boca ikonjat. Mikor mondta Mária hogy csókoljam meg az ikont én kifutottak a templomból és utánam akart szaladni hogy visszavigyen ikoncsokolni de már kint voltam anyuval és anyu mellől nem mert visszavinni a templomba mert tudta hogy anyu nem engedné. Anyu be se ment a templomba csak én meg az ortodox és katolikus tagok.

2021. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!