Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az embereket. Más is...

Utálom az embereket. Más is érez így?

Figyelt kérdés

Elegem van már a sok s*ggfej emberből. Önzőek, értetlenek, ostobák, fellengzősek és olyan negatívak mint az állat. Mindenki le akarja rángatni a másikat a szintjére, leszólja, belerúg. Rohadtul elegem van már, mert nem tudom ezt tovább tolerálni. Igyekszem elkerülni az ilyen embereket de valahogy mindig bukkannak fel újabbak. Nyilván az sem segít, hogy emberekkel dolgozom. Szívem szerint otthon ülnék és nem találkoznék senkivel de ugye abból nehéz megélni.

Komolyan kiábrándító és már dühítő, hogy ezerszer kell elmagyarázni mindent mert senki nem figyel oda, nem érti meg. Nincs ezzel baj csak akkor ne lovagolnának már olyan dolgokon amire nem bírnak odafigyelni és nem is értik. Azt érzem, hogy birka türelmem van de már elég. Nem tudom tovább tolerálni a sületlenséget.

Hogyan lehet ezt kezelni? Legszívesebben elküldeném őket a náthásba... Bár abból se értenének.



2020. dec. 8. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezelni nem lehet.

Elég ha tudod, hogy az emberiség legalább 80%-a ilyen butácska.

Ha mindenképpen ismerkedni akarsz próbáld megkeresni a maradék 20% osokat.

De próbálj leszarni mindent. Tudod, hogy akivel beszélsz gyenge elméjű és így is elég rossz neki még ha ő nem is tud róla.

Persze ha nem foglalkozol vele is idegesítő de mégis kibírható.


Kevés király él a földön de a feladatunk elviselni a népet. :D

2020. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Azt azert ne feledd, hogy te is ember vagy :D
2020. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy olyan munkahelyet ahol önálló munkavégzésre van lehetőség és nem kell emberekkel találkoznod,velük foglalkoznod.Én is hasonlóan éreztem mint te,ez pedig rányomta már a bélyegét az egész életemre.Váltottam,most sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb vagyok.
2020. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Alapvetően tényleg lesz*rom de néha felgyülemlik és akkor nagyon nehéz. Bosszantó, hogy a másik felb*sz és aztán elsétál dudorászva mert fel sem tudja fogni, hogy mennyire kretén.

2# Igen ez tény és nekem is vannak hibáim, amiken próbálok javítani, alakítani a személyiségem, felül emelkedni a rossz tulajdonságokon. Mások valahogy sz*rnak bele... úgy vannak vele, hogy meg bírtak születni és mindenki vágja puccba magát, mindenki tegyen a kedvükre és bármilyen idegesítő tulajdonságuk van, mindenki fogadja el, mert ez van ők változtatni nem akarnak.

Nincs olyan munka, ahol napi 8 órában lehet cuki kisállatokat simogatni pénzért? :)

2020. dec. 8. 11:37
 5/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mondd úgy: " utálom a tipikus, negatív, rosszindulatú ostoba, haszontalan embereket"

Szerintem ezzel sokan így vannak, normálisabbak. Ha nem lenne az a maréknyi ember, aki nem ilyen, és velük és értük érdemes élni, sokan ugranának le inkább a Dunába.

Nekem is került jó pár évembe az ilyeneket megtanulni lexarni és "kezelni. Neked is menni fog.

2020. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom őket, és szinte kívülállóként élem az életem.
2020. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Nézd, te alakítod az életed. Többek között azt a részét is, hogy kikkel veszed körül magad.

Egyébként elég általánosítva beszélsz, így nem fogunk tudni segíteni. Vagy csak ki akartad ezt írni magadból?

Kb olyan duma volt ez, minthogy “minden férfi disznó” és “minden nő k.rva” de intelligens ember nem így gondolkodik. Elfogadja, hogy vannak sutyerákok, akiknek a véleményére nem ad és kb úgy tekint rájuk, mint biodíszletekre az életében (én ezt alkalmazom) és körülveszi olyanokkal magát, akik viszont nem sutyerákok.


Btw.: ha találtál ilyen munkát szólj

2020. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, olyannyira, hogy még a Kedves Kérdezőt is utálom.
2020. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Muszáj volt kiírnom #2-es. Most már jobb egy kicsit. Nyilván nem mindenki sutyerák de azért akad bőven. Nincs konkrét eset, már régóta gyűjtöm magamban, próbálom ignorálni az idegesítő dolgokat, személyeket és ma egy apróságon csúsztam meg. Köszönöm, hogy válaszoltatok!

8# Meg tudom érteni.

2020. dec. 8. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 es vagyok,


Orulok,

Neha eleg ennyi is, hogy megnyugodjon a lelkunk.


Legyen szep napod es keruld a hulyeket :)

2020. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!