Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis, hogy mar 23 evesen...

Normalis, hogy mar 23 evesen utalom az embereket?

Figyelt kérdés

Nyilvan nem mindenkit utalok, ez csak "koltoi" tulzas akart lenni.


Fiatalabb koromban meg igyekeztem a jot keresni masokban, de annyira sok idiotaval sikerult talalkoznom ez alatt a 23 evem alatt, hogy mar nem keresem masokban a jot, inkabb a megnyilvanulasaik, tetteik alapjan itelem meg oket.


Nem birom a vallasi, politikai fanatikusokat, az oltastagadokat, a konteo hivoket, az "en mindent jobban tudok, mert az interneten ezt olvastam a temarol, de amugy nem ertek hozza" tipusu embereket, akiknek semmibe veszik a hozza erto emberek mondandojat (pl. a maszk "tagadok"). Szoval ugy amblokk a hulyeket nem birom, de valamiert mindig ok a leghangosabbak, ezert leginkabb csak az o hangjukat hallani, az okos ember inkabb enged ezeknek, minthogy lealljon veluk vitatkozni.


2020. júl. 27. 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Még csak most kezdted? :D
2020. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Meg majd ezutan jon a java.
2020. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális, ilyenkor már kinyílik annyira az ember, hogy lássa a világot és benne az embereket.


Vhogy meg kell szokni, és amikor teheted távol tartani magad tőlük.

2020. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
pff....én már 12 évesen utáltam mindenkit. És minden nappal csak egyre jobban utálod majd őket. Én ezt nem élem meg annyira rossz dologként. :D
2020. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Próbálom elengedni a fülem mellett az ilyesmi. Vagy épp jót nevetek rajta. Próbáld ki:)
2020. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lena7 ***** válasza:
35%

És az gáz, hogy én már 15 éves koromóta utálom az embereket ? :D


Fékreértés ne essék, nem fordulok magamba, vannak barátaim stb...


Viszont a nagy képű, felvágós, bunkó, ki ha én nem embereket kerülöm 🤷‍♀️


És sajnos, vagy nem sajnos, sok ilyen ember van

2020. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
So it begins. Ez csak a kezdet, haver. De el fogsz jutni arra a részre amikor már egyszerűen elfogadod a dolgot, és megtanulsz vele élni.
2020. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Én már 20 évesen itt tartok. :D
2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!