Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szereti ha látják...

Miért nem szereti ha látják az osztálytársai?

Figyelt kérdés

Egyik haverom egyszerűen nem akarja bekapcsolni ebben az online oktatásban a kamerát, pedig már kötelező, de mindig talál valami kifogást. Mindenki látszik, most mi van abban, ha látják az osztálytársai?

Pedig nem úgy ismertem meg, mint aki önbizalom hiányos.

Gimisek vagyunk egyébként.

Játszik online játékokkal, sportol.



2020. dec. 9. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő..az én egyik osztálytársam meg se jelenik online órán, de nem is lehet elérni!
2020. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen megértem. Mivel a szobámba vagyok, így ez az én kis világom, csak azt akarok beengedni, akiről úgy gondolom, hogy megérdemli. Senkinek nincs köze a szobámhoz (és ugyanez fordítva).

Mondjuk én megoldanám azzal, hogy kiülök egy üres falhoz vagy hasonló O.o

2020. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szégyell valamit a családján vagy a lakásán.
2020. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rossz egyedül a kamera elibe ülni, de az is lehetséges, hogy valamit szégyell. Viszont akkor ülhetne úgy, hogy a háttérben csupán a fal látszódjék.
2020. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem, voltam már nála, teljesen rendben van minden, frissen felújítva, stb. A szobája nem túl nagy, ahol ül a gépnél háta mögött fal van.
2020. dec. 9. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak simán vmi pszichés gond van ott ...
2020. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy cigizik óra közben. :)
2020. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!