Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy vannak rosszindulatú, bunkó emberek? Hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket?(több lenn)

Figyelt kérdés
én mindig mindenkivel kedves próbálok lenni, tisztelettudó.. de egyre többször nem ezt kapom vissza és ez sajnos mindig nagyon rosszul érint.. nem értem miért kell valakinek direkt beletaposni a másikba, pláne azt nem értem akik ezt ilyen álszent módon csinálják.. sírni tudnék néha, hogy milyen emberek vannak
2020. dec. 9. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg, hogy különb vagy tőlük, ne süllyedj az ő szintjükre. Értékes ember vagy, ne hagyd, hogy tönkretegyék a kedvedet. Ahogy ők viselkednek veled, az nem rólad, hanem Őróluk állít ki elégtelen bizonyítványt.
2020. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha valaki azt mondja a másikra hogy rasszista akkor valójában annyit árul el magáról hogy pont ő a rasszista, lehet gondolkodni nyugodtan
2020. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keep smiling.Egy vasutas ismerősöm (jegyvizsgáló) javasolta,hogy ha valaki bunkó,vigyorogjak a képébe,azzal nagyon fel lehet őket idegesíteni.(Kipróbáltam,működik.)

Amúgy nem veled van bajuk,hanem a saját életükkel,rajtad csak a nyomorúságuk miatti frusztrációjukat szeretnék levezetni.Ez csak akkor megy nekik,ha hagyod.

2020. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van, nagyon is
2020. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El vannak kényeztetve. Az ilyen ember több akar lenni másoknál és ha nem tud több lenni, belebetegszik, ezt megelőzendő másokat aláz. Marha idegesítő szerintem is, de elég sokan vegetálnak ezen a szinten. Kezelni úgy lehet őket, hogy küzdeni kell ellenük, ne kapjanak teret, ne gazdagodhassanak, ne szaporodjanak agyba főbe, szűnjenek meg szépen fokozatosan az ilyenek. A lányeg hogy te csak nyugodtan legyél kedves, nem neked kell változnod hanem nekik.
2020. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél mindenkivel feltétlen kedves.Nekem saját bőrömön kellett megtapasztalnom,hogy sokan visszaélnek vele.
2020. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legyèl tàvolsag tartò ha nem muszaj akkor ne beszèlgess velük .Keress màs tàrsasagot .Èn is kedves voltam aztan szèpen lassan ràm szàlltak csak vigyazz kivel vagy kedves .Meet vannak akik kièrdemlik ès vannak akik meg nem .Elgondolkodtatò nèha .
2022. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Am meg nem kell elfogadni hanem elèg ha figyelmenkivül hagyod az ilyeneket .
2022. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!