Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tini lányok miért ilyen...

A tini lányok miért ilyen flegmák önteltek és miért képzelik magukat királynőnek?

Figyelt kérdés

5 barátnőm volt eddig. Mindegyik kapcsolat úgy ért véget, hogy a csaj flegmán kidobott.


Ez annyit takar, hogy én szóvá teszem, hogy már hosszú ideje nem beszélünk normálisan, nem szeretsz igazán, csak a kapcsolati státusz miatt kellek?


És odavágja anélkül, hogy rámnézne: Jaa bocsi, már nem kellesz.


Ez annyira rosszul esik! Egy kis királynő aki a szolgájára rá se néz, csak pattintja. Már nem vagy a pasim leléphetsz.

Mind az 5 ilyen volt. Csalódtam a lányokban. 18 vagyok már, de 16 éves korom óta volt barátnőm. Mind velem egykorú. Mind csini, kedves aranyos jópofi csaj. Aztán ahogy összejöttünk bevágták mind az úrnő stílust. Lett mellettük egy pasi (16 évesen b*szki) onnantól csak dísznek kell. Aztán megismernek valaki mást.



Azt hiszik joguk van erre? Hogy csak úgy csereberéljenek szó nélkül? a legutóbbinál is kiderült, hogy fél éve voltunk együtt, de az első hét után átjárt d>gni máshoz, akivel össze is jött.


Tipikus mém: Dühös vagyok, emrt nem ír a pasim. De nem baj, írt a másik.

Mintha ez természetes lenne.


2020. dec. 9. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

A "keserűje" közül válogatsz.


Biztos vagyok benne, hogy nem mind ilyen ám, sőt...

2020. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Nőkkel kezdj,ne gyereklányokkal.
2020. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Jó dolog mást hibáztatni, érthető is amit írsz, én is ezt éreztem 1-2 lánnyal kapcsolatban, amikor annyi idős voltam mint te.


Aztán rájöttem, hogy nem igazán lehet kikövetelni érzelmeket, kötődést vagy őszinteséget. Ha van van, ha nincs nincs. Ezek olyan dolgok amiknek maguktól kell jönni, nem hívószóra. Mert az már erőltetett, és amit erőltetni kell, annak semmi varázsa nincs.


Ilyenkor kell magába néznie az embernek, hogy hogyan tud jobb és érdekesebb lenni a lányok számára, hogy megmaradjanak mellette hosszabb távon barátnőnek.


Alpári lesz és sablon amit írok. De ha te eléggé jól megk*rod, akkor már nem fog mást kívánni. Ha elég vicces és érdekes vagy, nem fogja más fiú társaságát keresni, rád fog felnézni és hozzád fog vonzódni.


Nem szabad futni a lányok után. Persze ki kell mutatni az érzelmeket, de megalázkodni már nem szabad semmiképp. Ha kimondja, vagy érezteti veled, hogy nincs már rád szüksége, akkor meg kell mondani neki, hogy rendben, szia.


Nem kell bosszúszövegeket írni, hogy "úgyse találsz jobbat", "megverem a csávód", "r*banc vagy", "pedig én nagyon szeretlek kérlek ne hagyj el".

Mert ezekkel mind már csak szánalmasnak fogsz tűnni, hiába legbelül ezek az érzések kavarognak benned. Onnantól kezdve, hogy ő kimondta, hogy nem kellesz neki, nincs értelme ezeknek.


Sőt, ha elég erélyesen és határozottan felemelt fejjel távozol, még ő fog meglepődni, neadjIsten később visszakérezkedni. Mert ilyenkor a lányok pont azt várják, hogy utána a fiúk szaladnak utánuk. Ritka, aki határozottan elfogadja a dolgot és továbblép egyből.

2020. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

4: Az a fő sérelmem, hogy szerelmesek voltunk, aztán átválozott mindegyik kis primadonnává.

Hülye nem vagyok, aki alapból nagyképű, mint pl "én olyan luxus vagyok, amit te nem engedhetsz meg magadnak" azt legbelül kiröhögöm, hogy milyen szánalmas. De ezek aztán a tescoban fogják kérdezgetni, hogy van-e pontgyűjtőm.

2020. dec. 9. 20:54
 5/25 A kérdező kommentje:

4: Az a baj, hogy (már nem önteltségből, de) vicces voltam, keményen megkúrtam. DE! Értem mire gondolsz, persze, jogos. De mégiscsak fura, hogy így tart pár csere pasit nemde?


Ahhoz sem elég érett, hogy a szmembe mondja mit érez.

2020. dec. 9. 20:56
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Meg ok is most mennek egy at szemelyiseg fejlodesen, eppen ugy, mint ahogyan most te is. Te a leirtak alapjan jo uton haladsz, csak meg nem talaltad meg az igazit.

Ez egy izgalmas es kalandos ut lesz, ne rontsd el magadnak azzal, hogy a semmin porogsz. Biztos ertekes fiu vagy, csak meg nagyon fiatal

2020. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem, hogy változnak. Mások érdekében is. az 5 ből 3nál kiderült, hogy mással is ilyenek. Szóóóval. Mégsem annyira velem van gond.
2020. dec. 9. 21:04
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

"keményen megkúrtam"

Sok lány nem erre vágyik, a kemény, "állatias szex" nem egyenlő a jó szexszel, csak ezt te korodban érthető módon még úgy sem érted. Nekem is van olyan exem, aki istenkirálynak érezte magát minden szinten, közben meg....🤡

2020. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8: ennyi erővel értsd szó szerint, hogy CSAK vicces vagyok. Semmi komolyság, csak vicces, komolytalan kisfiú. Meg izomból kutyába. persze, egyértelmű, hogy erre céloztam.
2020. dec. 9. 21:17
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Bébi az egyetlen közös nevező ezekben a lányokban TE voltál. Nem ismerjük az ő szemszoguket, nem tudjuk hogy mi vezetett addig, hogy ezt tették veled.


Amúgy eléggé patkánynak tűnsz a megszólalásaid alapján, szóval lehet hogy csak hozták azt az energiát, amit te is.


Ez van. Lehet érdemes lenne önvizsgálatot tartani, ha nem akarod hogy a hatodik lány is flegmán dobjon ki.

2020. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!