Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy ez a világ rossz?

Figyelt kérdés
Miért lenne rossz? Az emberek benne, ők a rosszak, a világgal nincs semmi baj. Az emberek nem egyenlőek a világgal, ne tegyünk közéjük egyenlőségjelet. Világ már akkor is létezett, amikor az ember még a kanyarban sem volt. És egyébként, ha a Bibliában le van írva a teremtéskor, hogy látá Isten, hogy jó, akkor ne jöjjön nekem tökmag János azzal, hogy ez a világ nem jó, mert Istenkáromlás.

2020. dec. 9. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A világot egy ilyen kijelentésben az ember alkotta társadalomra szokták érteni. Ebben élünk, a többségünknek ez "a világ".
2020. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A vilag alatt nem a bolygot ertik, hanem az emberiseget.

Es ilyen szemszogbol tenyleg rossz a vilag. Bar en meg mindig az optimisták koze tartozom, es a gyerekeimet is erre probalom majd nevelni.

2020. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es írja.

Nem is tudom, hogy lehet ezt másképp érteni.

2020. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevered a Földet (tudod, a bolygót amin élünk) a világgal.
2020. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pontosan értem, hogy mire mondják, nem értem félre. Csak zavar a megfogalmazás.
2020. dec. 9. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Hát, akkor tanuld meg elengedni a füled mellett, mivel ezen úgysem tudsz változtatni.
2020. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Matematikusként végeztem anno, nem tudok csak úgy elengedni a fülem mellett dolgokat. Szeretem, ha pontosan van valami megfogalmazva.
2020. dec. 9. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így jártál. Engem is sok minden zavar, de amin nem tudok változtatni, azon nem kínlódom, mert értelmetlen.
2020. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek minden rossz, és még azon is kiborul, hogy a világűr fekete, miért nem kék.
2020. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A világ olyan, amilyen. Rajtad múlik, hogy milyennek látod. Ha rossznak látod, akkor rossz, ha jónak látod, akkor jó.
2020. dec. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!