Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszol?

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Ti általában miért nem válaszoltok cseten, ha rátok ír valaki?

Tegyük fel ismeritek egymást. Például kollégák vagytok (vagy voltatok).



2020. dec. 10. 16:00
A kérdező szavazást indított:
hülyeség a kérdés
nem bírom a kérdező személyét
nincs időm rá
haragszom rá
nincs kedvem hozzá
egyéb (kifejtem)
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet


Nem érdekled

El van foglalva mással

Több idő kell neki, hogy fejben megfogalmazza a választ

Fáradt

2020. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs időm és nem érek rá, illetve előfordult már, hogy ha azonnal válaszolok, akkor sokan úgy veszik, hogy máskor is írhatnak nekem nyugodtan, mert én azonnal válaszolok. Nekem viszont a munka ott véget ér, ahogy kilépek a melóhelyről, szóval nem szeretem amikor a maradék időmben is zaklatnak. Így aztán van, hogy csak egy idő után válaszolok.
2020. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Velem általában mindig elő fordul hogy ohh majd később válaszolok és félre húzom az üzenetet.Ebből a később válaszolokbol az szokott lenni hogy 5-6 óra múlva válaszolok vagy fél nap múlva.Az is meg esik hogy másnap napközben jut eszembe hogy nem válaszoltam. Tudom ez bunkóság de ilyen vagyok. Szerencsère a barátaim így fogadnak el és az lenne a fura nekik ha egyből válaszolnèk.
2020. dec. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!