Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szingliként/görcsös párkeresők...

Szingliként/görcsös párkeresőként 20-30 között téged mennyire zavar ha fb-n látod, hogy a generációdból egyik eljegyzés, másik babavárás, kisbaba stb..?

Figyelt kérdés

Többen érzik úgy, hogy nyomaszt az idő, mennek az évek, társadalmi elvárás..

Nőként még korábban kell megállapodni, szülni is fiatalon "illik"..


2020. dec. 10. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút nem érdekel. 25/F vagyok, ha nekik ez jó, legyen. Én 30 előtt nem igazán akarok házasságot meg gyereket még lehet utána se. Manapság már nem kötelesség fiatalon családot alapítani, mint öreganyáink idejében.
2020. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Semleges.
2020. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavart, de mostani agyammal hamarabb szülnék egy jó 3-4 évvel.

32/n, egy 4 hónapos babám van.

2020. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Semennyire.


-Ismerőseim megosztása nem jelenik meg a fb-omon, az összes követését leállítottam. Akire kíváncsi vagyok, annak rámegyek a profiljára és elolvasom, mint tett ki.


-Semmibe nem kell sem bnő, sem gyerek. Én szeretném látni a gyerekeimet felnőni, foglalkozni akarok velük míg picik, stb., ehhez sok idő kell. Ha napjaimból 10 órát vesz el a munka, az mellé nekem nem fér bele a gyerek, sem kapcsolat. (szóval most dolgozom 1000rel, hogy 5 év múlva legyen időm. 38-40 alatt nem tervezek gyereket)


- Ismerősi körben azt látom.. akaratomon kívül is, hogy 4-5 -8 éves kapcsolatokat mondvacsinált okkal rúgnak fel egyik napról a másikra. Nem hiszem el jelenleg ,hogy ez hiányozna az életemből, azt se hiszem, hogy ez velem nem történhet meg.


31F

2020. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

25-27 éves koromig zavart. Minden ismerősömnek család, gyerekek, saját lakás. Én meg céltalan csóró senki voltam.


Aztán mára nem zavar.


Realizáltam, hogy nem én vagyok a nők bálványa, se a külsőm nem előnyös, se anyagilag nem állok sehogy, így elvagyok egyedül. Vannak barátaim, társaságom, de nem irigykedem, csak elfogadom azt ami van.


Amúgy szerencsére elnézve munkatársaimat, simán 40 körül vállalnak gyereket, van aki később is. Nyilván megvan ennek is a hátránya, de legalább addig a maguk életét építik. Egyszerűen kitolódott az élet.


Ilyen szempontból nem izgatom magam, gyűjtöm a pénzt és "elvagyok". Most elsődleges célom a munkában tovább lépni illetve saját lakást vásárolni.

2020. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig szivenutott és letaglózott, arra emlékeztetett, hogy én ezekről le fogok csúszni. De! Facebookon mindig ott volt a lehetőség, hogy elrejtsem ezeket a posztokat, mikor meg a való eletben jöttek a kérdések (szokásos tapogatozas hogy van e már férj meg gyerek) ott nincs ilyen gomb :(

Végül lett családom, és nagyon boldog vagyok hogy vannak nekem, sajnálom hogy nem korábban.

2020. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

görcstelen párkeresőként 30 lett lett csak ez.

főleg, mikor a fiatalabb testvéremnek gyereke lett

2020. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy mért feltételezik azt hogy ez mindenkit egyáltalán érdekel.

Vannak emberek akik ettől boldogok mások meg valami egészen mástól.

Olyan nehéz ezt értelmileg felfogni.


Már én is hülyét kapok tőle hogy munkahelyen állandóan ezzel piszkálnak.

Kinek mi köze hozzá !

2020. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!