Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire buták és...

Tényleg ennyire buták és leszaromok sokan a coviddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem nem vagyok egy covid mániás de amikor meg tudtam hogy a családomban covidos van igazolt teszt alapján ugy döntöttem oda figyelek és nem érintkezek vele és tartom a távolságot.És amikor nem akartam együtt ünnepelni a covidossal a névnapomat akkor meg én voltam a hülye meg ment a rajtam mosolygás meg ironizálgatás.Aztán valamelyik megkapta a covidot az ünneplőtől pár napra rá.Szóval nem félek a covidtól de nem vagyok hülye hogy szándékosan megkapjam.Aztán még én lettem pocskondiázva hogy na bezzeg tegnap zavart miközben akkor is tartottam a távolságot.Tényleg ennyire hülye alantas szarháziak vannak?Családomról van szó.ráadásul még karantén is volt szóval meg is szivtam a covidos miatt.
2020. dec. 11. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg együtt társasjátékoztak mikor tudták hogy covidos.
2020. dec. 11. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2020. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen, tényleg.

Nálunk is volt olyan melóhelyen, aki egyből hordta magától a maszkot és hasonló dolgok. Kiröhögték, pedig igazából szegény senkinek sem ártott.

2020. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj,hogy a facebook, internet alapvetően adott egy platformot arra,hogy mindenki kifejtse a véleményét. A legbutábbak a leghangosabbak általában itt is és ők a leginkább vevők a hülyeségekre. Na ők azok akik kiröhögik a Covidot.
2020. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"a covidos" eskü mintha csak "a leprás"ról olvasnék valami középkori feljegyzésben... neve nincs "a covidos"nak?
2020. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:
#5 a kerdes szempontjabol lenyegtelen
2020. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb családnál ameddig a körökön belül valaki nem dobja fel a talpát nem veszik igazán komolyan.
2021. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!