Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én szoktam azon gondolkod...

Csak én szoktam azon gondolkodni, hogy milyen sokan élünk ezen a Földön vagy akár csak Magyarországon is?

Figyelt kérdés
Rengeteget elmélkedem rajta, hogy mi emberek milyen sokan és sokfélék vagyunk. Például ha egy nagyobb városban járok, akkor különösen szeretem figyelni a körülöttem járó-kelőket, hogy mindenki mennyire más és egy adott pillanatban valószínűleg mindenkinek teljesen más jár a fejében. Meg az is gyakran eszembe jut, hogy sajnos a sors sokszor pont azokkal az emberekkel nem sodor össze minket, akik hozzánk hasonlóak, akik az igazi lelki társaink lehetnének. Lehet, hogy hülyeség a kérdés, de most hirtelen ismét nagyon foglalkoztatni kezdett ez a dolog. :D Kíváncsi vagyok, hogy más is elgondolkodott-e már ilyesmin.

2018. nov. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem csak te szoktál ilyeneken gondolkozni. Gyakran jár a fejemben az, hogy milyen sokfélék vagyunk, mire gondolhat a másik ember? Mennyi az esélye annak, hogy ugyanarra gondol mint én? Mennyi az esélye, hogy összekerülök egy olyan emberrel mint én? Egyáltalán van ilyen ember aki ezeken gondolkozik? De legutóbb mikor az utcán ezen elmélkedtem neki gyalogoltam egy oszlopnak... szóval mostmár próbálom az emberek helyett az utat nézni.
2018. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran megesik hogy ilyesmiken jár a fejem:)
2018. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezen gondolkodni. Vagy pl azon, hogy van az embernek egy társa, férje/felesége, de lehet, hogy az IGAZI párja, pl Japánban, vagy Ausztráliában van, és nem csak nem fognak találkozni soha az életben, de még csak nem is tudnak egymásról semmit.
2018. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ragadok le az embereknél, az én "kamerám" mindig az univerzum mélyébe vezet. Na olyankor szoktam azt érezni hogy megbolondulok :)
2018. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Persze, én is gondoltam, hogy nem csak én vagyok így ezzel, mégis kíváncsi lettem, hogy ki mit gondol erről.
2018. nov. 1. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha az összes ember egymás mellé állna és mindenki kapna 1 m2-t, tehát még csak nem is szorosan, akkor elférnénk Borsod megyében mindannyian.
2018. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakran gondolkozom ezeken én is,és akkor még inkább eszembe jut,hogy elcsesztem az életemet, a lehetőségeimet és mindent!
2018. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!