Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amiért hálát tudtok adni ?

Mi az, amiért hálát tudtok adni ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 12:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindenért, amim van, mert mindenből hiányt szenved valaki a Földön, én pedig nem.


Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok többet/jobbat, hanem azt, hogy értékelem azt is, amim most van, és nem becsülöm le.

2020. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mármint kinek? :D Sok dolognak örülök, de nem érzem, hogy hálával tartoznék érte valakinek.
2020. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van otthonom, van fűtés, puha, meleg ágyban ébredek a férjem és a macskám mellett, van mit ennem, van munkahelyem, van pénzem, amit elkölthetek, vannak, akik szeretnek.
2020. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az alap(szükségleti)dolgokon kivül (van mit enni inni, van hol lakni, vannak szüleim, van egészség stb)nincs.
2020. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A hála megnyugvást ad. Aki semmiért sem hálás, az örök elégedetlen és keserű ember lesz.

Igazából nem tartozol senkinek hálával, ez inkább egyfajta belátás, ráedzmélés, hogy igen, egészséges vagyok, van ételem, van lakásom, családom, szeretteim. Igen, sok mindennek örülnék még, de az igazán fontosak megvannak és ebbe belegondolni nagy boldogság, látva azt, hogy ezeket az alapnak tűnő dolgokat is mennyire sokan nélkülözik.

2020. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

En amikor elkezdtem hàlàt adni pl az egészségért masnaptol lettem lumvàgos.(ha jol irtam)ketté tört szinte a derekam. Injekciozni kellett azota is visszatér.

En màr ovatosabb vagyok az ilyenekkel.

Ez is lehet vmi tanitàs volt.

Mihelyst valami nagyra nö a szemedben, annal könnyebben el is veszitheted azt. Magadhoz tartozonak kellene érezni. Az lenne az igazi.

Amit nem érzel ugy hogy a tiéd az nem is lesz a tiéd soha.


Persze ez csak az en filozofalgatàsom.


Csak mert nalam valamiert igy sülnek el a hàla èrzések.


Volt olyan is hogy tele voltam szeretettel de nem volt senki akinek àtadhatnàm igy elkepzeltem hogy kisugàrzom. Masnap annyi bestolàst alàzàst kaptam mint mèg soha életemben. Rajöttem az en szeretetemböl senki nem kér valszeg.


Tudom hogy van az a hit vagy tevhot hogy meg kell mindent becsülni adj hàlàt stb kerdes csak az nàlam miert forditva sülnek ezek el. Hogy pozitiv negativat vonz be.

2020. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
*Az exem regi kocsijaval is soha nem törtent semmi de amikor vett egy ujat amit a széltöl is ovott abba még egy parkoloba is belerohantak.
2020. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egészen egészséges, amit tudok, teljesítek, és hálás vagyok, hogy ezt is meg tudom tenni így.
2020. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hogy itthon lehetek és több időt tölthetek a családommal, hogy mindenki, akit szeretek egészséges, es számíthatunk egymásra.

Hogy rájöhettem az utóbbi hónapokban nagyon sokmindenre, és annal megfelelően próbálkozhatok a változtatáson.

Meg a szerencsémért. Alapvetően azérz mindenben van egy kis szerencsém. Szerencsére

2020. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Van csokim :D
2020. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!