Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők (20-45 között)!...

Lányok/nők (20-45 között)! Vált ki belőletek bárminemű ellenérzést, ha a férfi ilyen méretű autókat kedvel/használ? Fényképek alább!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. dec. 12. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nem, nem érdekel túlzottan, hogy az adott embernek milyen autója van.

22/L

2020. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
engem a kicsi autóktól kiver a víz, de nem igazán érdekel mivel járkálsz. beleülni vagy pláne vezetni nem fogom, az első kettőt legalábbis biztos. de amíg nem kell velük közelebbi ismeretségbe kerülnöm, nem zavaró tényező.
2020. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 veterán vas ***** válasza:
100%

-...nem vált ki bárminemű ellenérzést?

-...tárgyak szeretete nem vált ki negatívumokat?

-...nem támadnának rosszalló gondolatok iránta?


Kedves kérdező, kíváncsivá tettél!

Manapság egyre ritkábban olvas az ember ilyen cizellált módon megfogalmazott kérdéseket.

/főként ezen az oldalon/

Ne vedd tolakodásnak, de kíváncsi lennék, hol sikerült elsajátítani ezt a kifinomult, hűvös eleganciával bíró, ugyanakkor szolidan árnyalt érdeklődési stílust?

Talán az angolkisasszonyoknál töltötted gyermekéveidet, vagy egy "jobb családból" származó francia nevelőnő áldásos munkájának lenyomata rejtőzhet az általad kifogástalanul megfogalmazott kérdések mögött?

Várom válaszod. ;)

2020. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hát ezek nagyon aranyosak szerintem :D


Mondjuk az első kép elég mókás, a kicsi autó mellett az az igen nagyra nőtt pasas. Volt osztálytársam apukája néhány centivel több, mint 2 méter hobbi szinten rallyzott egy felturbózott Trabanttal, rá emlékeztet egy kicsit a kép. Fogalmam sincs hogy préselte be magát abba a kicsi autóba.


Bár tény hogy nem praktikus mondjuk egy utazás vagy bevásárlás esetén, egy balesetben meg elég esélytelen "jól" kijönni de tény hogy stílusosak szerintem. Mondjuk én a nagyobb kocsikat szeretem pont azért mert biztonságosabbak de magának olyat vesz az ember amilyet akar.


19/l

2020. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Oops most veszem észre nem esek bele a korhatárba. Mindegy mostmár 😅
2020. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán izgat a kocsija.
2020. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kei car? Kawaii! :D Mint a Suzuki Cappuccino. Az még az Initial D-ben is szerepelt egyet. :) A régi autók meg különlegesek, mindenki megnézi őket, mert ritka látvány. Szóval belőlem aztán semmilyen ellenérzést nem vált ki, ha valakinek ezek tetszenek. 36N
2020. dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig az adott férfi autója nincs ízléstelenül sufnituningolva, és nem esik épp szét, konkrétan teszek rá, milyen a kocsija (jó, talán rózsaszín csillámos ne legyen). Sőt, az se gond, ha nincs.


Ja, és ne legyen olyan szinten autób...i, hogy az autója fontosabb neki, mint én vagyok.

2020. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!