Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gyakorin nagyjából...

Szerintetek gyakorin nagyjából hány százalék a bunkó idióták aránya ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bemásolom ezt a gyöngyszemet, mivel jó eséllyel törölni fogják.


Íme a kérdése:

Mivel lehet megakadájozni, hogy az éjszakai pelenkám ne szivárogjon? Sokszor fordúlt elő az utobbi hetekben, nem tudom miért, eddig nem csinálta. lehet a sport miatt pisilek többet? 22F


Ez a válasza:

"5 komment, 0 válasz, csak a magánéletemről, problémáimról faggattok. Megkérdezem inkább egy angol oldalon. szarok vagytok."

2020. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg kérdést írtam már ki Gyakorin és azért ezek legalább olyan 70 %-a értelmes kérdés, köztük több filozofikus jellegű, van ami ilyen picit, van ilyen mi lenne, ha... típusú elméleti kérdés, de mostanában azt vettem észre magamon, hogy egyre inkább írok komolytalan dolgokat, meg írok bunkó stílusban, és hogy ez vérciki és tiszta szégyen. Pedig mondom nagyrészt értelmes kérdéseket, válaszokat írtam, meg nem oltottam le senkit, meg nem szólogattam be a többi felhasználónak, de most nagyon elszaladt velem a ló, változtatnom kell ezen !!
2020. dec. 13. 20:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Változó.
2020. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én olyan 10-20% közöttre saccolom, mert sok az a fajta lúzer és/vagy troll, aki több profilról támad, hogy úgy látsszon, többen vannak, vagy ne bukjon le.
2020. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Talan 89%(probaltam reális lenni)

Konkrétan minden kerdesemet megtalaljak annak ellenere hogy 1 evben kb 2-t írok ki, és en erzem magam kinosan helyettük.🤠

2021. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!