Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értéktelen ember vagyok?

Értéktelen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egy depressziós senki aki teljesen szét van csúszva?

Egy nyomorék h*lye gyerek akit nem szeret egy lány sem.

Akit senki nem kedvel csak megjátsza.

Egy rongy akivel fel lehet törölni a Földet.

Nekem élvezet az éhezés a szomjazás azt is tisztelem aki engem utál.

Megszoktam minden rosszt csúnya szót minden jó és pozitív cselekedetem ellenére.

Én felállok sportolok fizikai munkát végzek akkor is amikor mindenki bánt engem.

Az utálatból is pozitivitást nyerek.

De jobb lenne ha mindent feladnék és visszamennék óvoda kiscsoportba oda való vagyok.

De jöjjön a gonoszság legyen mindenki negatív ugasson és ártson nekem ezek után is, hajrá.



2020. dec. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyon erős ember vagy, márcsak ezekből ítélve:


"Megszoktam minden rosszt csúnya szót minden jó és pozitív cselekedetem ellenére.


Én felállok sportolok fizikai munkát végzek akkor is amikor mindenki bánt engem.


Az utálatból is pozitivitást nyerek."


És biztos, hogy nem vagy értéktelen, csak azt érzed.

2020. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy minden pasi elkel, végül semelyikük se marad parlagon. Járj többet társaságba!
2020. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a tapasztalatod egy baromság. Igen egy átlag sablon férfi elkel, ha meg kicsit is más vagy mint a nők számára ma ideális 190 magas kigyúrt macsó akkor egyedül fogsz megdögleni.
2020. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként igaza van a kérdezőnek lehet küzdeni de úgysincs semmi értelme.
2020. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Negatívitásodra nem vagyok kíváncsi

2020. dec. 13. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
De a sajátodra azért igen? :-D
2020. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De most tényleg mit vársz ettől a kérdéstől? Veregessük meg a buksid és mondjuk azt, hogy az élet szép és értékes vagy? Az utóbbi még igaz is lehet, de az élet minden csak nem szép.
2020. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írsz, az alapján számomra az értékes ellentéte vagy. XD Nem tudom egyes emberek miért próbálnak segíteni egy ilyen rosszindulatú, leépült, megkeseredett emberen. Aki segítséget kér, azon örömmel, de ezt az embert.. :D
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!