Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értéktelen ember vagyok,...

Értéktelen ember vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval:

Buta vagyok.

Félénk vagyok.

Nyomi a kinézetem.

Nem értek semmihez.

Semmilyen témában nem vagyok otthon.

Sportban szar vagyok.

Lusta vagyok és motiválatlan.

Semmi tervem a jövőre nézve.

Jelenleg is semmi célom a képzéssel amit tanulok csak úgy bejárok, hogy legyek valahol.

Nem tudok kommunikálni az emberekkel.

Nincs szókincsem, nem tudom kifejezni magam.

Számitógépfüggő vagyok.

Az emberek kiröhögnek.

Én csak úgy létezek a világban, semmit nem csinálok benne, ami hasznos, nemis tudom hogyan kell.

20/F


2016. márc. 4. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A negatív meglátásodon változtatnod kéne. Ezek közül amit felsoroltál, változtatni lehetne, ha akarnád!
2016. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán hogyan keressek célokat?

Az ilyenek mint család, gyerek stb jelenleg nem érdekelnek.

2016. márc. 4. 15:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Hallom beszélgetni a velem egykorú embereket, hogy milyen sok mindenről fogalmuk van, elmondják a véleményüket, sokféle kifejezést használnak. Egy dolgot százféleképpen megfogalmaznak, társaságban jól elvannak, vidámak.
2016. márc. 4. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Mintha csak magam jellemzőit olvastam volna. 19/F Szerintem azok vagyunk...
2016. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Egy ember sem értéktelen! Minden ember fontos! Az, hogy ilyen tulajdonságaid vannak azokról csak Te magad tehetsz! És csak Te magad változtathatsz rajta! Ha te úgy érzed, hogy neked ez így jó akkor ámen rá! De, ha úgy érzed neked ez nem jó, akkor igenis tegyél ellene!


Véleményem szerint a legnagyobb problémát az okozza, hogy "számítógépfüggő vagy". Gondolom éjjel nappal játszol. Az, hogy néha játszol az rendben van, hiszen szórakozás kikapcsolódás is kell az embereknek! De, ha jobban belegondolsz. Vegyünk egy példát. Nagy menő játék a "League of Legends". Elég sokan játszanak, komoly függőségben is. Kipróbáltam én is persze, és tudom a témát, de nem az én világom. Ha belegondolsz és mondjuk ezzel játszol éjjel nappal miért lesz jobb neked? Hiába érsz egy Multiplayer játékban, olyat, hogy magasabb szintre kerülsz az életedre ez nem lesz kihatással, mivel ez csak egy leprogramozott dolog. Természetesen azok akik pénzt kapnak, hogy játszanak azoknak meg éri, azt fel lehet fogni munkaként is, de még ott van a több millió másik játékos. Szórakozásként játssz néha, és vegyél vissza ebből a függőségből, mivel a legtöbb problémát ez okozza.. (Főleg a mai társadalomban).


Senki nem buta, csak lusta, kivétel a mentálisan beteg embereket, akik nem biztos, hogy tehetnek róla! A lustaságon javítani lehet motivációval. Neked nincs motivációd, találd meg! Még csak 20 éves vagy az élet előtted áll.


A kinézet nem fontos. Miben fontos? Miért lényeges? Csajozás szempontjából? Úgysem csajozol, mert számítógépfüggő vagy nem? Akkor miért hoztad fel? Amúgy fogsz magadnak találni olyan lányt is aki elfogad olyan külsővel amilyennel vagy. Csak nyitott szemmel kell járnod. Nem igaz?


Sportban rossz vagy? Honnan tudod? Minden sportot kipróbáltál? Futni mindenki tud! Járj ki reggelente vagy esténként futni. Menj egy konditerembe! Az mindenkinek megy. És nagyon sok sport létezik, még lehet nem találtad meg a sajátod!


Nem baj, ha nincsen még konkrét terved jövőre nézve! Majd kialakul. Mit tanulsz amúgy? Ha felsőoktatásban vagy és nem szereted válts szakot!


Kommunikáció fejleszthető.


Olvass könyveket így bővül a szókincsed.


Az emberek kiröhögnek, mert önbizalomhiányban szenvedsz és semmilyen pozitív kisugárzásod sincsen.


Másoknak sokkal de sokkal nagyobb problémáik vannak, de mégis képesek boldogak lenni.


Egy párszor elmehetnék pszichológushoz beszélgetni! Sokat segítene és javítana rajtad!

2016. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
:O te jó ég, mit műveltek veled a szüleid? Milyen velük a kapcsolatod?
2016. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szüleim semmi rosszat nem műveltek.

Egyébként az alap személyiségem is csendes, visszahúzódó, eléggé szorongós vagyok, főleg társaságban.

A számítógép függőségem kb 5-7 óra naponta.

Úszni, biciklizni szoktam néha ha ez nevezhető sportnak és otthon súlyzó, felülés.

Sokat olvasok interneten cikkeket, könyvet is olvasok elektronikusan.

2016. márc. 4. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Úszni, biciklizni szoktam néha ha ez nevezhető sportnak és otthon súlyzó, felülés.

Sokat olvasok interneten cikkeket, könyvet is olvasok elektronikusan." - Ezek tök normális dolgok:) A számítógépet a szüleidnek nem kellett volna megvenniük viszont.

2016. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Ne elektronikusan! Menj el a könyvesboltba és vegyél egy könyvet vagy kölcsönözz a könyvtárban! Feküdj le és olvass! Könyvből!
2016. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
57%
zsámozsá
2016. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!