Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérlek, tudtok nekem szituáció...

Kérlek, tudtok nekem szituációt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel ismerkedünk. Megkérdeztem tőle,hogy szív vagy ész alapján dönt-e inkább. Ő pedig mondta, hogy mondjak egy szituációt. Tudnátok több ilyesmi viszonylag rövid szituációt írni?

Előre is köszönöm!



2020. dec. 13. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg azt, ami érdekel. Ne legyél már ekkora idióta. Elkezdesz egy beszélgetést, és nem tudod folytatni? Minek nyitott ki a szádat egyáltalán?
2020. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra az első üzenetét. Bár van benne igazság, nem is tudod mit kérdeztél igazán, ha nem tudsz rá szituációt sem alkotni. De ettől még egyáltalán nem érdemelsz ilyen rossz bánásmódot.


Ha a párod azt mondja, változz X-féle irányba, de minden logikád és tapasztalatod azt mondja, ne változz, mert az rossz irány, nem jó neked, mit teszel? Egy szitu.

2020. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg akarod tudni hogy a melled vagy az eszed miatt fekszik le veled?
2020. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

"Megkérdeztem tőle,hogy szív vagy ész alapján dönt-e inkább."

Hát momentán marhára nem ezzel kellett volna kezdened a kommunikációt, és akkor most nem lennél ekkora szarban, te húgyagyú.

2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 hát már tudjuk hogy ő nem ész alapján dönt xd
2020. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!