Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jelenik meg avram...

Mikor jelenik meg avram latosca könyve?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 22:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Eddig konkrét dátumot szerintem nem mondott, de figyelgesd az oldalát, szólni fog úgyis😅

Szerintem nem kell sokat várni már

2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ha minden engedély és egyéb hivatalosság is rendben lesz. Amúgy meg önbizalom témában pont nem egy olyan nőtől kérnék tanácsot aki hazudik, lop és sorra töröli le a múltbeli dolgait, mert annyira labilis, instabil idegallapotu hisztérika.

Szakemberhez fordulj ha komolyabban foglalkoztat ez a dolog.

2020. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Erről nem tudtam, hogy lopott. Melyik videóban mondta vagy honnan lehet tudni? Linket megköszönném. Ha ez tényleg igaz akkor nagyot csalódtam
2020. nov. 26. 12:23
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogod megtalálni, mert leszedte nagyon rövid idő alatt

Sztoriban kifejtette, hogy hogyan lop "ügyesen " energia italt, sört.. mint valami rendszeres szokást. Utána pedig volt 2 nő, akik szerintem még a pesti időszaka lehetett, azt mondták, hogy rendszeresen boltból lopott ruhákat, táskát. Én úgy vettem ki mindkettő eladó lehetett. Na azok a kommentek pillanatok alatt eltűntek. Szerintem tuti rendőrségen is volt már lopásért, ahogy én ott kivettem. Akinek van lehetősége, ott tutira meg lehetne nézni a múltját..

2020. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Igen, jol irja az elottem levo.

En meg pont lattam azt az insta sztorijat. Buszken mondta h a rendorseg megb......szhatja, egy sört/energiaitalt blokkol be egy rekesz helyett. Nemsokkal kesobb tobb kerdes is torolve lett, ahol megirtuk ezt es a hasonlo torteneteket. Teljesen szetcsuszott a csaj. Verciki...

2020. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez mikor történt?
2020. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

Múlt héten! A bolti lopások pesti időszakban.. és még ez veri magát, hogy ő eltartotta magát, mert egyedül költözött fel. Hát ki tudja, hogy még mik nem derültek ki róla. Elszomorító ahogy hülyíti a tiniket..

Ezzel hogy lopott, lenézem a sárga földig.

2020. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
27%
Nem tudunk konkrét dátumot, de màr biztos nem sokat kell várni. Én nagyon várom, már eddig is rengeteget segített a videóival. Átvészeltem egy szakítást, és erőt adott ahhoz, hogy új dolgokba merjek kezdeni. Én nem tudok a múltjáról, de úgy vagyok vele, hogy mindenféle jött-ment embernek nem hiszek, aki állítása szerint ismeri. Az energiaitalos sztori egyáltalán nem úgy volt, ahogy itt fel van tűntetve. Itt is látszik, hogy ferdítve vannak a dolgok sokszor. Szerintem Avram az egyik legőszintébb ember a magyar közösségi médiában, én kiváncsi vagyok a könyvére nagyon.
2020. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%

"Én nem tudok a múltjáról, de úgy vagyok vele, hogy mindenféle jött-ment embernek nem hiszek."


Hallod magad, hogy ez mekkora ellentmondás? De azért egy internetes elcseszett álomvilágnak bedőlsz. Ne haragudj, ez téged minősít..


Lopás az lopás. Ebben a nőben nulla erkölcs. Pont az ilyen labilis magányos befolyásolható emberek a célpontjai, akik majd fizetnek neki.


Téged minősít a véleményed róla.

2020. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%

Hát én PONT nem ettől a nőtől fogok tanácsokat kérni, aki lop, hazudik, még a rendőrségen is volt és az az egyetlen eredménye az életben, amióta kijött az iskolapadból, hogy megfogott egy naiv hapsit és szült egy gyereket. Hogy azt hogy neveli az is egy másik történet...

Nekem mindenesetre elszomorító, hogy hova jutott ez a nő. Hülyének NEM ANNYIRA hülye, mert még mikor megnéztem 2-3 régebbi videóját, mondott egy-két értelmesebb dolgot. Ha fejlesztené magát egy kicsit, akár még egy munkát is találna!

A test kérdése... én szerintem amiatt mert valaki úgy nézz ki, ahogyan, nem szabad bántani. Viszont, ha valaki nem több, sőt, kevesebb mint egy átlagos nő, akkor ne csináljon már úgy, mintha fullos lenne!

Nagyjából így róla ennyit. Barátai nagyon nincsenek, mert szinte ki sem mozdul otthonról, de ha mégis megteszi (hetente egyszer, mikor a palijával mennek vasárnap valahova ebédelni), akkor azt MINDENHOVA ki kell csapatni. Komolyan! Nézzétek meg. Bármikor bárhova megy, azt kiteszi.

Szóval kérdező, kérlek ne vesztegesd az idődet egy ilyen embernek a könyvének az olvasásával. Ennél 1000* jobb és tanulságosabb könyveket találsz, sőt talán még olcsóbban is.

2020. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!