Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudnak ilyen avram...

Hogy tudnak ilyen avram latoscak ekkora nézettséget csinalni?

Figyelt kérdés

Youtubon állandóan feljön ez a tirpák nő


Punci szőrtelenítés, punci szakadás szülés után, prostik, celebek, horror.. kb ezek a temai.


Egy kiélt fejű nőről van szó, mégis hogy tudnak ezek (még sokan mások is) ekkora nézettséget leprodukalni?


2020. jún. 21. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Megmondom miért: mert te is megnézed. Meg mindenki aki "felháborodik" az ilyen tetveken, azért attól még megnézi. Ezeknek meg ebből van pénze.

Én csak onnan tudom hogy ilyen nevű ember létezik mert ebben a kategóriában időről időre felbukkan a neve, de azt se tudom eszik-e vagy isszák, mert ezen az oldalon kívül sehol soha nem találkoztam vele. Miért? Mert nem érdekelnek a tirpák celebek. Sem instagrammon, se facebookon, se jutyubon, se a pletykalapokban nem nézek utánuk, nem foglalkozok velük, és ami a legfontosabb kínosan ügyelek rá hogy ne nyissak meg olyan tartalmakat amikkel akár csak 0,5 ft-tal is pénzelem ezt a hitvány söpredéket.

Javaslom tegyél te is így. Egyrészt neked is jobb lesz mert nem kell ilyen háborgó kérdéseket kitenni, ráadásul egyetlen életed drága perceiből nem pocsékolsz ilyen szennyre semennyit, másrészt neki is eggyel kevesebb "követője" lesz így eggyel kevesebb embertől kap pénzt a semmittevésért. Ha már csak azok ezt tennék akiket tényleg irritálnak ezek az élősködők, már azzal jelentősen csappanna a nézettségük és ezzel a fejükre szórt pénzt. Javaslom kövesd ezt az utat.

Szívesen.

2020. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki azt néz amit akar.
2020. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én imádom őt 🥰
2020. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezek a témák azért sok embert érdekelnek.


"punci szakadás szülés után"

Nem tudom, ezzel mi a baj. Nagyon sok fiatal nő kíváncsi rá, milyen ez, mert a környezetünkben csak a szép dolgokat mondják el. Aranyos baba, könnyű szülés, stb. Közben a valóság egészen más. Ezért örülök, ha valaki kiáll a nyilvánosság elé, és őszintén beszél róla, pl. Hormonmentes Janka is.


Egyébként Avram lopásos sztorija számomra is óriási csalódás volt, de szerintem azzal pl. , hogy a szülésről őszintén beszél, nincs baj.

2020. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A megfogalmazás és tálalás a legfőbb baj, alja proli stílus a lopással együtt. A nyóckeres aluljárósok ötszázé parfümösök kategóriája a nő.. Ne haragudj de Jankát, Chloet és még jó parukat egy lapra se vehető vele. Sértés! Tolvaj tirpak legalja..
2020. dec. 15. 13:22
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ismerem a stílusát.


Ettől függetlenül válaszoltam a kérdésedre. A horror, celebek is olyan témák, amik sok embert foglalkoztatnak. A celebek kicsit olyanok, mint a való világ: senkit sem érdekelnek, mégis mindenki tisztában van velük.


Választoltam a kérdésedre, tök normális stílusban, de úgy érzem, kár volt. Te úgyis csak a fröcsögést akartad hallani. Egyébként nekem Chloe sem szimpatikus, ha már itt tartunk.

2020. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megnézed egy csomó ilyen dilettáns videót levett, mert szerintem maga is rájött, hogy nem így kellett volna.
2020. dec. 15. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a lopásos sztori? Egy ideje már nem követem.
2020. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Feltette sztoriba a lopási szokásait.. röviden. Órák alatt le is vette, biztos sokan írtak neki.. szerintem sokaknak hatalmas csalódás volt. Valahol olvastam utána, hogy boltokban is lopott pesten ruhákat. Hiába akar másnak tűnni, meg olyan kimosakodott lenni. Akkor is egy proli alja nép.
2020. dec. 17. 07:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért egy nagy csalódás, mivel állandóan azt beszéli, hogy fogadd es szeresd el önmagad, bárhogy is nézel ki, bármilyen kövér vagy túl sovány vagy. Aztán előhozakodott azzal, hogy kb 2 hónap múlva, megy egy nagy plasztikai beavatkozásra, ahol leszívják a zsírt róla, és szépen megformázzák, darázsderék stb. Szóval nekem nagyon nem hiteles a nő!
2021. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!